Bramkarz Warty zdobywa bramkę na wagę remisu w starciu z Górnikiem Łęczna! [WIDEO]

Niedzielę z PKO BP Ekstraklasą rozpoczęliśmy od starcia Warty Poznań z Górnikiem Łęczna. Goście prowadzili do 94. minuty spotkania po golu Bartosza Śpiączki, który trafił do siatki po przewrotce. Ostatecznie mecz zakończył się remisem, gdyż bramkę na wagę punktu zdobył golkiper Warty – Adrian Lis.

Ten mecz miał bardzo duże znaczenie w kontekście walki o utrzymanie. Przed sobotnim spotkaniem Warta Poznań była na siedemnastym miejscu ze stratą dwóch punktów do bezpiecznej lokaty. Ostatecznie pozostał status quo, gdyż w starciu Warta Poznań – Górnik Łęczna padł remis 1:1.

Adrian Lis z golem w meczu z Górnikiem Łęczna

Do siatki w 57. minucie spotkania trafił Bartosz Śpiączka, który cieszył się z gola po uderzeniu z przewrotki. Adrian Lis z pewnością mógł zachować się przy tej sytuacji znacznie lepiej.

Golkiper Warty zrekompensował się drużynie w doliczonym czasie gry, zdobywając bramkę na wagę remisu.