🇧🇷 Brazylia – Chile 🇨🇱 Typy, kursy (25.03.2022)

Dla gospodarzy mecz o utrzymanie pierwszego miejsca w strefie. Goście nadal walczą o mundial. Lekko nie będzie, w końcu rywal z najwyższej półki. Jednak Chilijczycy mają nóż na gardle, a tuż za ich plecami jeszcze Kolumbia. To zwiastuje ciekawe zawody na Maracanie.

Brazylia – Chile zapowiedź (sobota, 00:30)

Tite i jego ekipa awans na mundial mają pewny już od dłuższego czasu. Teraz mogą sobie spokojnie szlifować formę. Nie muszą robić tego w meczach towarzyskich, ale eliminacyjnych. To duży plus, gdyż rywale grają na serio i mają mocne przetarcia. Brazylia będzie chciała jednak utrzymać pierwsze miejsce w grupie na koniec eliminacji. To oznacza, że z pewnością nie odpuszczą żadnego spotkania. Tym bardziej gdy chodzi o starcie na Maracanie. Można spodziewać się najmocniejszego składu, który będzie chciał pokonać kolejnego rywala.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Kadra Chile nadal w walce o mundial. Łatwo nie będzie, gdyż przed nimi Urugwaj i Peru, a za plecami czai się Kolumbia. Ci ostatni tracą dwa punkty, ale mają łatwych rywali – Boliwia w domu i Wenezuela na wyjeździe. Krótko mówiąc Chile będzie musiało spróbować urwać punkty najbliższej nocy. Ewentualna porażka może bowiem ich pozbawić jakichkolwiek złudzeń, ewentualnie sprawić, że już nie będzie w ich rękach przed ostatnią kolejką.

Brazylia – Chile kursy bukmacherów

LV BET oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Brazylia wygra, kurs: 1,35
  • Chile wygra, kurs: 9,75
  • Remis, kurs: 4,80

Brazylia – Chile fakty meczowe

  • Mecz lidera z szóstą drużyną strefy CONMEBOL. Obie ekipy dzieli 20pkt: 39 do 19 na korzyść gospodarzy
  • Brazylia ma już zapewniony awans na mundial
  • Chile ma jeszcze szansę, by zająć piąte miejsce dające awans do barażowych spotkań
  • W pierwszym spotkaniu Canarinhos wygrali 1:0 na wyjeździe

Brazylia – Chile nasze typy

Dwa typy na gole. Jeden tylko na Canarinhos, w drugim skupiamy się na obu ekipach. Chile jeszcze walczy o mundial, więc muszą grać ofensywnie i strzelać.

Typ: Brazylia powyżej 1,5 @ 1,55 LV BET

Typ: Obie strzelą @ 2,25 LV BET

Komentarze

komentarzy