🇧🇷 Brazylia – Urugwaj 🇺🇾 Typy, kursy (15.10.2021)

Ostatni mecz październikowy w strefie CONMEBOL. Brazylia – Urugwaj w Manaus to hit meczów w Ameryce Południowej. Tyle że waga meczu jest znacznie większa dla gości, którzy walczą o awans. Canarinhos już od dawna niemal w 100% pewni udziału w katarskim mundialu.

Brazylia – Urugwaj zapowiedź (piątek, 2:30)

Oficjalnie jeszcze czekają na przyklepanie awansu. Jednak nieoficjalnie już dawno wiemy, że Brazylia zagra w Katarze. Trzynaście punktów przewagi nad miejscem barażowym i szesnaście nad szóstym Paragwajem. Po 10. meczach to ogromna przewaga. To efekt kapitalnej postawy w eliminacjach. Po dziewięciu wygranych, dopiero ostatnio stracili punkty w Kolumbii. Niewiele to zmienia, gdyż ekipa Titego po prostu miażdży Amerykę Południową w tych kwalifikacjach. Ledwie trzy stracone gole też robią wrażenie, a do tego 22 strzelone do bramek rywali. U siebie komplet punktów i czyste konto – te liczby chyba najlepiej ukazują dotychczasową dominację.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Urugwaj jest gronie trzech ekip, z których jedna prawdopodobnie wyląduje w barażach. Na dzisiaj mają tyle samo punktów – 16 – co trzeci Ekwador oraz jeden przewagi nad piątą Kolumbią. To właśnie Cafeteros są na miejscu barażowym, ale po dzisiejszym wieczorze to się może zmienić. Dla Urugwaju dobra informacja jest taka, że będą mieli oba mecze z Brazylią za sobą. Do tego w listopadzie oraz 2022 roku czekają ich głównie spotkania z ekipami dołu tabeli, wyłączając starcie z Argentyną.

Brazylia – Urugwaj kursy bukmacherów

LV BET oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Brazylia wygra, kurs: 1,50
  • Urugwaj wygra, kurs: 7,25
  • Remis, kurs: 3,90

Brazylia – Urugwaj fakty meczowe

  • Mecz lidera strefy CONMEBOL z czwartą drużyną. Urugwaj ma punkt przewagi nad Kolumbią, która jest na miejscu barażowym
  • Brazylia w tych eliminacjach ma bilans 9-1-0 i bramki 22:3. Jedyne punkty straciła w ostatnich dniach z Kolumbią
  • Urugwaj na wyjazdach zgarnął ledwie 5pkt w pięciu meczach
  • W pierwszym meczu kwalifikacji Canarinhos wygrali 2:0 w Montevideo

Brazylia – Urugwaj typy

Gospodarze już praktycznie nic nie muszą, ale różnica dyspozycji i obecnych możliwości jest nadto widoczna. Dwa typy na Canarinhos.

Typ: Brazylia wygra do 0 @ 2,05 LV BET

Typ: Brazylia powyżej 1,5 bramki @ 1,80 LV BET