Brazylijska Série A i Campeonato Paulista na wyłączność w Eleven!

Grupa Eleven Sports Network nabyła właśnie kolejne prawa do transmisji spotkań piłkarskich w naszym kraju! Dzięki umowie z hiszpańską grupą medialną Mediapro za pośrednictwem stacji będzie można śledzić NA ŻYWO rozgrywki ligi brazylijskiej.

Brazylijska Série A sezon zainauguruje 14 maja, a rozgrywki trwać będą do 4 grudnia. Tytułu bronić będą gracze Corinthians, dla których ubiegłoroczna wiktoria jest 6. triumfem w Campeonato Brasileño.

Poniżej najdroższa na ten moment jedenastka ligi (za transfermarkt.pl):

braserie1wartosc2016

Oprócz Campeonato Brasileiro Série A Eleven Sports nabyła na wyłączność prawa do transmisji NA ŻYWO Campeonato Paulista Série A1 (rozgrywki w toku), czyli najwyższej klasy rozgrywkowej w stanie Săo Paulo i jednocześnie najstarszej ligi piłkarskiej w Brazylii.

Na chwilę obecną tabele Paulistão 2016 prezentują się następująco:

Choć nie mamy takiej informacji to mamy nadzieje, że spotkania z Kraju Kawy skomentuje dla polskich widzów Bartłomiej Rabij. Dlaczego właśnie on? Odpowiedz jest prosta – nikt nie zrobi tego lepiej! Póki co sam zainteresowany nam tego ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył.

Przypomnijmy że Eleven Sports Network posiada prawa do pokazywania NA ŻYWO spotkań:

  • hiszpańskiej Primera Division,
  • włoskiej Serie A,
  • francuskiej Ligue 1 oraz Pucharu Ligi,
  • szkockiej SPFL,
  • belgijskiej Jupiler Pro League,
  • angielskich rozgrywek FA Cup, Championship, Capital One Cup i Emirates Cup,
  • a także eliminacji piłkarskich Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL.

Nic więc dziwnego, że parę dni temu Danny Menken – dyrektor zarządzający Eleven Sports Network, oznajmił, iż grupa ma w planach uruchomienie trzeciego kanału.

Komentarze

komentarzy