Brentford – Birmingham. Typy, kursy (06.04.2021)

W ramach 40. kolejki Championship, piłkarze Brenford zmierzą się na własnym obiekcie z Birmingham. Gospodarze cały czas walczą o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. 

Brentford – Birmingham zapowiedź (wtorek, 20:00)

Niewiele dzieliło ekipę Brentford od awansu do Premier League podczas sezonu 2019/2020. Ostatecznie ekipa „Pszczół” została w Championship, gdzie na kampanię 2020/2021 postawiła sobie podobny cel. Jak na razie piłkarze Brentford zajmują trzecie miejsce ze stratą dziesięciu punktów do drugiego Watfordu. Trzeba jednak zaznaczyć, iż „Pszczoły” rozegrały o dwa mecze mniej.

Zupełnie inny cel mają gracze Birmingham, którzy z kolei zajmują odległe, dwudzieste pierwsze miejsce w tabeli z przewagą sześciu punktów nad strefą spadkową. Ewentualny triumf w rywalizacji z Brentford pozwoliłby jednak drużynie przesunąć się w tabeli o trzy miejsca.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz gracze Brentford rywalizowali z Birmingham 12 września ubiegłego roku. Mecz zakończył się skromnym zwycięstwem zawodników Birmingham, którzy wygrali 1:0, a decydującego gola strzelił Jeremie Bela.

Brentford – Birmingham kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Brentford. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.57. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.85. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 6.75.

Brentford – Birmingham typy

Gracze Brentford z pewnością zdają sobie sprawę, jak ważne na tym etapie sezonu jest każde zwycięstwo, które przybliża drużynę przynajmniej do play-offów. Spodziewamy się wygranej gospodarzy.

Brentford – Birmingham | Typ: Brentford powyżej 1.5 bramki 1.75 @ LV BET 

Brentford – Birmingham | Typ: Brentford wygra i powyżej 1.5 bramki 1.98 @ LV BET