Buk zapłać, czyli przegląd typów u trzech różnych bukmacherów

Po wczorajszej wygranej, którą zapewniły nam bramki w Lidze Europy, możemy po raz kolejny pomnożyć nasz kapitał. Tym razem skupimy się na Superpucharze Polski, w którym zagra mistrz Polski – Legia Warszawa oraz zdobywa Pucharu Polski, czyli Arka Gdynia. Przyjrzymy się atrakcyjnym kursom u trzech różnych bukmacherów. Zaczynamy! 

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Faworytem według bukmacherów jest stołeczna Legia. Nic dziwnego. O wiele większym prestiżem cieszy się tytuł mistrzowski niż krajowy puchar. Również o wiele wyższą formą i regularnością trzeba się popisać, by go zdobyć. Co więcej, Legia lepiej radziła sobie w przedsezonowych sparingach. A w nich mierzyła się dwukrotnie i tyle samo razy schodziła z boiska jako zwycięzca. Arka natomiast trzy razy sprawdzała się na tle rywala. Dwa razy był to zagraniczny zespół i raz z naszego rodzimego podwórka. Bilans? Remis i dwie porażki. Nie jest to dobry prognostyk przed meczem o kolejne trofeum. O odpuszczaniu nie myślą z pewnością legioniści, dla których niewzniesienie pucharu dzisiejszego wieczoru byłoby może nie kompromitacją, jednak sporym zaskoczeniem. Forbet ma w swojej ofercie ciekawy typ na zwycięstwo różnicą jednej bramki. Kurs świetny, a scenariusz wielce prawdopodobny. Pogromu raczej się nie spodziewamy, ale wymęczone zwycięstwo 1:0 wydaje się już bardziej możliwe.

Legia Warszawa – Arka Gdynia | zwycięstwo przewagą jednej bramki; 3,45
Fortuna proponuje ciekawą ofertę osiemnastu zdarzeń specjalnych na Superpuchar Polski. Znajdziemy w niej między innymi typ na sposób, w jaki zostanie strzelona pierwsza bramka, zakład na gol samobójczy czy strzelców gola w nietypowych kombinacjach. Nas skusił kurs 4,0 na strzelenie gola przez zawodnika rezerwowego. Kadra Legii nie jest podzielona na jedenastu pewnych swego zawodników i rezerwy. Ma miejsce rotacja, która wzmaga się zwłaszcza przed czy na początku sezonu. Również trener Arki, Leszek Ojrzyński, z pewnością nie wszystkiego jest jeszcze pewien co do personaliów pierwszego składu na nadchodzącą ekstraklasę, dlatego ewentualni zmiennicy mogą to wykorzystać i zaprezentować się nawet z lepszej strony niż ci, których zmieniają. Sprzyja to naszemu typowi, który w sam raz nadaje się na singla.

Legia Warszawa – Arka Gdynia | zawodnik rezerwowy strzeli bramkę; 4,0

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka + do 400 zł bonusu! 

W Totolotku skupimy się na naszym głównym typie. Najmniej profitowym, jednak najbardziej prawdopodobnym, który zapewni nam zarobek. Naszym zdaniem to spotkanie nie będzie obfitować w gole. Legia jest faworytem, zwłaszcza że gra na swoim stadionie, ale choć i puchar pewnie zdobędzie, to zrobi to po męczarniach, a nie po kontrolowanym spotkaniu. Wydaje nam się, że ujrzymy maksymalnie dwie bramki. Totolotek płaci za taki typ 2,10. Stawiamy wszystko na jedną kartę. Popularny jest teraz w mediach serial pod tytułem „Transfery Legii” i mamy nadzieję, że nie zmieni nazwy w drugim sezonie w „Zachwyt nad grą ofensywną warszawskiego klubu w Superpucharze Polski”.

Legia Warszawa – Arka Gdynia | poniżej 2,5 gola; 2,10

Totolotek bonus powitalny 700 zł + 20 zł za darmo na start

Komentarze

komentarzy