Bukmacher podwaja wygraną! Specjalna promocja na mecz Inter – MIlan

Przed nami Derby della Madonnina. Potyczki Interu z Milanem zawsze cieszą się dużą popularnością. Można to wyczuć także w tym sezonie, ponieważ obie ekipy walczą o mistrzostwo Włoch. Kto ostatecznie będzie górą w tym starciu? 

Biorąc pod uwagę poprzednie potyczki, trudno wskazać stuprocentowego faworyta. Oczywiście Inter ma więcej argumentów. Podopieczni Roberto Manciniego nie przegrali ostatnich 13 ligowych spotkań, wygrywając przy tym 10 potyczek. Milan z kolei ma za sobą nieco słabszy okres, który sprawił, że tracą obecnie kilka punktów do lidera.

Z okazji tego ważnego spotkania Betcris przygotował specjalną ofertę. Bukmacher w przypadku wygranego kuponu, podwoi wygraną do 400 zł. Warunki promocji:

  • Rejestracja w Betcris z kodem GRAMGRUBO 
  • Minimalna wpłata 25 zł
  • Zakład za dokładnie 25 zł złożony z co najmniej trzech zdarzeń (minimalny kurs 1,30 każdego zdarzenia). Jedno zdarzenie musi zawierać mecz Inter – Milan.
  • Jeśli kupon okaże się trafiony, to gracz otrzymuje podwojenie swojej wygranej w formie freebeta. Maksymalnie do 400 zł.

Oprócz powyższej oferty powitalnej, Betcris jako legalny bukmacher w Polsce posiada także inne opcje, które wyróżniają go na rynku. Bukmacher między innymi zwraca podatek za grę, posiada podwyższone kursy na wybrane wydarzenia, a także szereg codziennych promocji – między innymi na sporty amerykańskie.

Cały opis promocji dostępny pod TYM linkiem.

Komentarze

komentarzy