Bukmacher oszalał. Rozdaje 30 zł za KAŻDEGO gola w dwóch meczach LM!

Wczoraj w Lidze Mistrzów nie zobaczyliśmy zbyt wielu bramek. Jednak przełamanie może przyjść dzisiaj. We Francji dojdzie do potyczki Lille z Chelsea, natomiast we Włoszech Juventus stanie w szranki z Villarrealem. Ile łącznie padnie bramek w tym spotkaniu? Superbet z okazji tego spotkania proponuje specjalną ofertę – po 30 zł za każdego gola w tych spotkaniach. 

Dajmy na to w obu spotkaniach pada 5 bramek – wówczas gracze otrzymają 150 zł w formie bonusu. Co należy zrobić, aby dołączyć do promocji?

  1. Zarejestrować się z TEGO linka lub z kodem promocyjnym GRAMGRUBO podczas zakładania konta na Superbet. Pamiętajcie o zaznaczeniu zgód marketingowych. 
  2. Dokonać wpłaty 50 zł na konto główne. 
  3. Zagrać za 30 zł dowolny zakład na dzisiejszy mecz LM: Lille – Chelsea lub Juventus – Villarreal. Kurs minimalny zdarzenia musi wynosić 1,60. Pamiętajcie, że na kuponie musi być TYLKO jedno zdarzenie. 

To wszystko. Niezależnie czy wasz kupon wejdzie czy też nie, na wasze konta wpada 30 zł. W przypadku 5 bramek, będzie to zatem 150 zł w formie bonusu. Dodatkowo przy wpłacie 50 zł, gracz otrzymuje darmowy zakład w wysokości 34 zł.

Warunki promocji dostępne są TUTAJ.

Komentarze

komentarzy