Bułgaria – Włochy. Typy, kursy (28.03.2021)

W sobotni wieczór fani reprezentacyjnej piłki po raz kolejny nie będą mogli narzekać na nudę. Bułgaria podejmie na własnym obiekcie reprezentację Włoch i będzie to ciekawe starcie, które powinno stać na całkiem wysokim poziomie. Gospodarze po ostatniej porażce muszą pokazać się dzisiaj z lepszej strony, a Włosi mają nadzieję na kolejne pewne zwycięstwo które przybliży ich do awansu na Mistrzostwa Świata. Bukmacherzy nie mają większych wątpliwości i stawiają dzisiaj na gości, którzy są zdecydowanymi faworytami tego starcia. Zawodnicy z Bułgarii nie mają jednak absolutnie nic do stracenia i można spodziewać się walki ze strony tych graczy. Szykuje się naprawdę interesujące starcie, które powinno przynieść fanom trochę rozrywki.

Bułgaria – Włochy zapowiedź (sobota, 20:45)

Gospodarze dzisiejszego starcia na pewno w ostatnim czasie nie mogą być zadowoleni ze swoich wyników. W Lidze Narodów nie udało im się utrzymać w dywizji B, a eliminacje rozpoczęli oni od porażki ze Szwajcarią. Oczywiście Bułgarzy od dłuższego czasu już nie są ekipą na przynajmniej solidnym poziomie europejskim, ale fani tej ekipy na pewno liczą na poprawę w następnych meczach. Dzisiejsze starcie będzie dla gospodarzy bardzo trudne, ale nie mają oni nic do stracenia i na pewno można spodziewać się walki ze strony ekipy Bułgarii.

Goście dzisiejszego meczu weszli do Final Four Ligi Narodów i na pewno był to ogromny sukces dla ekipy z Włoch. W eliminacjach również udało im się zdobyć trzy punkty w dobrym stylu, bo nie dali oni żadnych szans ekipie z Irlandii Północnej. Dzisiaj czeka ich kolejne dość łatwe zadanie, ale na pewno goście dobrze wiedzą, że nie mogą zlekceważyć swoich rywali i muszą pokazać się z dobrej strony. Brak zwycięstwa w tym meczu będzie dla kibiców z Włoch zaskoczeniem.

Bułgaria – Włochy kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Włochy. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.22. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Bułgaria – Włochy, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 6.40. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 13.50.

Bułgaria – Włochy nasze typy

Włosi bardzo dobrze rozpoczęli swoją przygodę z eliminacjami do Mistrzostw Świata. Tego samego nie można jednak powiedzieć o ich rywalach z Bułgarii, którzy nie byli w stanie dorównać Szwajcarii. Dzisiaj gospodarzy czeka kolejne trudne zadanie i raczej należy spodziewać się pewnego zwycięstwa ekipy włoskiej, która gra w ostatnim czasie bardzo dobrze. Na pewno zawodnicy z Bułgarii będa próbowali przeciwstawić się drużynie z Włoch, ale nie będzie to łatwe zadanie. Można liczyć co najwyżej na postraszenie od czasu do czasu bramkarza rywali, ale trzy punkty powinny wrócić do kraju gości i raczej nie należy spodziewać się większej niespodzianki w dzisiejszym spotkaniu.

Bułgaria – Włochy | Typ: 1. połowa/cały mecz: Włochy/Włochy @1.55 BETFAN
Bułgaria – Włochy | Typ: handicap: Włochy -1 @1.59 BETFAN

Komentarze

komentarzy