Bundesliga ląduje w Canal+!

bundesliga
Mecze Bundesligi będą transmitowane również w Canal+!

Dzisiejszy dzień może być wyjątkowo udany dla posiadaczy platformy nc+, bowiem już w najbliższy weekend, dzięki nawiązanej współpracy, Canal+ wyemituje dwa mecze 8. kolejki Bundesligi. Na co mogą przygotowywać się kibice, po zawarciu umowy nc+ z ELEVEN SPORTS?

W związku z podpisaniem długoterminowego kontraktu Canal+ ma możliwość pokazywania swoim klientom kilka meczów Bundesligi. Posiadacze tej platformy nie mogą jednak popadać w wielki hurraoptymizm, ponieważ nc+ może transmitować na wyłączność dwa mecze podczas 30 kolejek oraz trzy spotkania podczas czterech kolejek w każdym sezonie. W najbliższy weekend na Canal+ będziemy mogli zobaczyć mecze Hoffenheim z Augsburgiem oraz Borussii z Lipskiem.

Współpraca pomiędzy obiema platformami będzie trwać do końca sezonu 2020/2021. Co ciekawe, kibice Bundesligi, a jednocześnie posiadacze nc+, szybko zobaczyli w rozpisce, że mecze Bayernu jak na razie zostały pominięte. Cieszyć się mogą natomiast sympatycy drużyny Łukasza Piszczka, bowiem przez trzy najbliższe kolejki spotkania Borussii będą transmitowane.

Jeśli ktoś nie będzie w stanie zobaczyć wybranego meczu lub chce obejrzeć gole z nietransmitowanych spotkań, Canal+ również o to zadba! Po każdej kolejce pojawi się magazyn ze skrótami wszystkich meczów.

Jest to niewątpliwy sukces platformy, po tym jak w ostatnim czasie ze stacją pożegnali się Andrzej Twarowski i Tomasz Smokowski.

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Komentarze

komentarzy