Bundesliga przygotowuje się do wznowienia rozgrywek. Będzie określona liczba osób na stadionie!

bundesliga

Spoglądając na czołowe europejskie ligi, wydaje się, że Bundesliga jest najbliższa wznowienia rozgrywek. Piłkarze niektórych klubów już wrócili do przygotowań, odbywając jednostki treningowe w małych grupach, zachowując wszelkie środki ostrożności. Jak informują niemieckie media, DFL przygotowuje kryteria w kontekście organizowania dni meczowych.

Tuż przed zawieszeniem ligi, Borussia Moenchenglabach rywalizowała na własnym obiekcie z FC Koeln. Ten mecz odbył się już bez udziału publiczności, a na stadionie przebywało około 600 osób. Niemiecki Związek Piłki Ligowej chce oczywiście zredukować tę liczbę. Początkowo w grę wchodziło około 300 osób. Już teraz ma ich być łącznie 239.

Jak informuje „BILD”, nikt przypadkowy nie może pojawić się na obiekcie. Oczywiście nie zostanie zredukowana kadra piłkarzy dwóch drużyn, która ma liczyć tyle zawodników, co zawsze. Inaczej wygląda już kwestia członków sztabu. Oba zespoły mają pojawiać się z maksymalnie ośmioma osobami.

Bundesliga zostanie wznowiona do 30 czerwca 2020 roku. Załóż konto u bukmachera BETFAN z kodem GRAMGRUBO i zagraj ten typ z kursem 1.70!

Zmniejszy się także liczba chłopców od podawania piłek. Ma ich być czterech, natomiast normalnie spotkania obsługiwało dwunastu. Największą grupę stanowią oczywiście ludzie odpowiedzialni za transmisje. Mowa o 36 osobach. W kontekście dziennikarzy, może pojawić się trzydziestu.  Taką samą liczbę mają stanowić ochroniarze.

W celu zachowania dodatkowych środków, porządku przed obiektem będą pilnować dodatkowe służby (50 osób). Oczywiście na ten moment nie są to ostateczne wytyczne. Być może tuż przed wznowieniem rozgrywek, liczba osób na stadionach będzie jeszcze mniejsza.

Komentarze

komentarzy