Burnley – Arsenal. Typy, kursy (06.03.2021)

Rywalizacja Burnley z Arsenalem otworzy 27. kolejkę Premier League. Gospodarze podchodzą do tego spotkania po remisie w rywalizacji z Leicester. Co ciekawe, piłkarze Mikela Artety także w ostatnim swoim meczu mierzyli się z ekipą „Lisów”, wygrywając 3:1.

Burnley – Arsenal zapowiedź (sobota, 13:30)

W związku z zaplanowanymi meczami ćwierćfinałowymi FA Cup, gracze Burnley musieli w środku tygodnia zmierzyć się z Leicester. Mimo wszystko zespół Seana Dyche’a może być zadowolony z takiego obrotu spraw, gdyż ekipa „Lisów” nie zaprezentowała się w tym meczu najlepiej. Remis z pewnością był sprawiedliwym wynikiem.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

W bardzo dobrym nastroju do meczu z Burnley podchodzą podopieczni Mikela Artety, którym z kolei udało się pokonać Leicester, wygrywając wyjazdowe starcie 3:1. Cenny triumf sprawił, iż w szeregach londyńskiej ekipy ponownie pojawiła się nadzieja w kontekście wywalczenia sobie udziału w europejskich pucharach poprzez wysokie miejsce w lidze.

Co ciekawe, ostatni pojedynek obu drużyn zakończył się zwycięstwem Burnley. Piłkarze „The Clarets” pokonali Arsenal 1:0.

Burnley – Arsenal kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Arsenal. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.62. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.05. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 5.7.

Burnley – Arsenal typy

Fakt, iż gracze Burnley rywalizowali w środku tygodnia z Leicester na pewno daje pewną przewagę ekipie Artety. Spodziewamy się triumfu gości.

Burnley – Arsenal | Typ: Arsenal wygra mecz 1.62 @ LV BET

Burnley – Arsenal | Typ: Arsenal wygra i powyżej 1.5 bramki 1.95 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy