CA Independiente – CA Colon 🇦🇷 Typy, kursy (01.06.2021)

W drugim półfinale Copa de la Liga Profesional, Independiente zmierzy się z Colon. Czy ekipa CA Colon przerwie w końcu serię meczów bez wygranej przeciwko zespołowi z Avellaneda?

CA Independiente – CA Colon zapowiedź (wtorek, 00:00)

Piłkarze Independiente znajdują się w naprawdę kapitalnej formie. Zespół nie przegrał żadnego z 6 ostatnich spotkań oraz notuje serię 3 kolejnych wygranych. Do półfinału Copa de la Liga Profesional drużyna awansowała dzięki wygranej nad Estudiantes. O wygraną nie było jednak łatwo, po 90 minutach na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis, o awansie zadecydowały rzuty karne. Colon to rywal, przeciwko któremu piłkarze Independiente nie przegrali od 10 spotkań. W tym czasie drużyna aż dziewięciokrotnie otwierała wynik meczu.

Ekipa Colon de Sante Fe do półfinału również dostała się poprzez wyeliminowanie przeciwnika w rzutach karnych. Ofiarami ekipy z Santa Fe byli piłkarze Talleres Cordoba. Zespół nie zaznał smaku porażki od 3 spotkań, jednakże na uwadze trzeba mieć fakt, że w 6 wcześniejszych meczach tej drużyny, aż pięciokrotnie obie drużyny strzelały gola. Colon nie tylko pozostaje bez wygranej w starciach z Independiente od 10 spotkań, zespół w żadnym z tych starć nie był w stanie zachować czystego konta. Ostatni pojedynek tych ekip zakończył się wygraną Independiente wynikiem 2:1.

CA Independiente – CA Colon przewidywane składy

CA Independiente: Sebastian Sosa (GK); Patricio Ostachuk, Juan Manuel Indsurraide, Sergio Barreto, Fabricio Bustos; Domingo Blanco, Lucas Daniel Romero, Gonzalo Asis; Alien Velasco, Silvio Romero, Sebastian Palacios

CA Colon: Leonardo Burian (GK); Rafael Delgado, Bruno Bianchi, Facundo Garces; Federico Lertora, Gonzalo Piovi, Alexis Castro, Rodrigo Aliendro, Cristian Ferreira; Wilson Morelo, Luis Rodriguez

CA Independiente – CA Colon kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco:

  • wygrana Independiente: 2.50
  • remis: 3.10
  • zwycięstwo Colon: 2.85

CA Independiente – CA Colon fakty meczowe

  • Independiente nie przegrało z Colon od 10 spotkań.
  • Colon nie zachował czystego konta w starciach z Independiente od 10 mecżów.
  • Independiente notuje serię 6 meczów bez porażek.

CA Independiente – CA Colon nasze typy

Independiente nie bez powodu nie przegrało 10 ostatnich spotkań przeciwko Colon. Z tego powodu stawiamy dzisiaj na wygraną Los Diablos Rojos. Niemniej ze względu na stawkę tego spotkania oraz intensywność zmagań w Argentynie, naszym drugim typem na ten mecz będzie BTTS.

CA Independiente – CA Colon | Typ: 1 @2.50 BETFAN

CA Independiente – CA Colon | Typ: BTTS @2.04 BETFAN

Komentarze

komentarzy