Cadiz – Celta Vigo 🇪🇸 Typy, kursy (18.04.2021)

W ramach 33. kolejki LaLiga, piłkarze Cadiz zmierzą się na własnym obiekcie z Celtą Vigo. Gospodarze po dwóch zwycięstwach z rzędu na pewno spróbują zanotować serię trzech wygranych. 

Cadiz – Celta Vigo zapowiedź (niedziela, 18:30)

Choć do gwarantowanego utrzymania brakuje jeszcze kilku kolejek, to biorąc pod uwagę fakt, iż przewaga Cadiz nad osiemnastym Elche wynosi dziewięć oczek, beniaminek LaLiga najprawdopodobniej zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej podczas sezonu 2021/2022. To z pewnością był główny cel Cadiz na ten sezon. Aktualnie zespół zajmuje dwunastą lokatę.

O dwa oczka wyżej jest Celta Vigo, która zgromadziła do tej pory dwa punkty więcej niż niedzielny rywal. W ostatniej kolejce piłkarze Celty rywalizowali na własnym obiekcie z Sevillą. Pełen emocji mecz zakończył się triumfem gości 4:3. Dwie bramki w tym meczu strzelił Iago Aspas.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz piłkarze Cadiz rywalizowali z Celtą Vigo 14 grudnia. Mecz zakończył się pewną wygraną Celty, która triumfowała aż 4:0.

Cadiz – Celta Vigo kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Celta Vigo. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.07. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.45. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.75.

Cadiz – Celta Vigo fakty meczowe

  • Piłkarze Cadiz przegrali zaledwie jedno z pięciu ostatnich spotkań.
  • Celta Vigo strzeliła w każdym z trzech ostatnich meczów
  • Gracze Cadiz trafili do siatki w każdej z pięciu ostatnich potyczek

Cadiz – Celta Vigo typy

Mając na uwadze formę piłkarzy Cadiz, można spodziewać się, iż beniaminek LaLiga powalczy w tym starciu o przynajmniej jeden punkt.

Cadiz – Celta Vigo | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.98 @ LV BET 

Cadiz – Celta Vigo | Typ: Cadiz wygra lub remis i powyżej 1.5 gola 2.45 @ LV BET