Cagliari – Parma 🇮🇹 Typy, kursy (17.04.2021)

W ramach 31. kolejki Serie A, będziemy świadkami bardzo ważnego starcia w kontekście walki o utrzymanie. Piłkarze Cagliari zmierzą się bowiem z Parmą. Obie ekipy są aktualnie w strefie spadkowej.

Cagliari – Parma zapowiedź (sobota, 20:45)

Coraz bardziej maleją szanse Calgiari na utrzymanie. Zespół Sempliciego zanotował bowiem cztery porażki z rzędu. W tym czasie Torino zdobyło łącznie siedem oczek. Tym sposobem turyński zespół wyprzedził Cagliari w tabeli i ma pięć punktów przewagi. Drużyna Sebastiana Walukiewicza zajmuje aktualnie osiemnaste miejsce, które oznacza spadek z ligi.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Jeszcze gorzej wygląda sytuacja Parmy, która zgromadziła do tej pory o dwa oczka mniej od Cagliari. Klub ze Stadio Ennio Tardini w czterech ostatnich meczach zdołał jednak zdobyć cztery punkty. Nadal jednak kwestia utrzymania Parmy jest tematem, który trudno na poważnie poruszać.

Ostatni raz piłkarze Cagliari rywalizowali z Parmą 16 grudnia. Mecz obu drużyn zakończył się bezbramkowym remisem.

Cagliari – Parma kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Cagliari. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.3. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.45. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.2.

Cagliari – Parma fakty meczowe

  • W dwóch ostatnich meczach Cagliari nie strzeliło gola
  • W pięciu ostatnich potyczkach Parma straciła aż dziesięć bramek
  • Piłkarze Cagliari nie wygrali żadnego z czterech ostatnich spotkań

Cagliari – Parma typy

Trudno przewidzieć wynik tego spotkania. Patrząc jednak na sytuacje obu drużyn w tabeli, można spodziewać się, że w tym meczu nie zabraknie prawdziwej walki.

Cagliari – Parma | Typ: Powyżej 4.5 kartki w meczu 1.75 @ LV BET 

Cagliari – Parma | Typ: Parma wygra lub remis i poniżej 3.5 gola 2.1 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy