Canal+ Sport ma nowego eksperta. Jest nim raper?

fot. Canal+Sport

Od kilku lat pewne standardy w mediach ulegają zmianom. Ekspertem danej stacji telewizyjnej nie musi być już człowiek, który ma ogromne doświadczenie w danej dyscyplinie oraz może podzielić się wielkim kompendium wiedzy. Często zdarza się, że rolę eksperta otrzymują osoby, nie do końca związane z pewną dziedziną. Taki krok być może zaobserwujemy w Canal+ Sport. Stacja zapowiedziała nową twarz swoich kanałów, a kibice już zgadują, kim może być tajemnicza postać.

Informację o swoich najbliższych planach Canal+ Sport zamieścił na Twitterze, utrzymując  pewien rąbek tajemnicy, gdyż nie możemy zidentyfikować nowego pracownika stacji. Sympatycy polskiego hip-hopu oraz sportu mają jednak swoje typy.

Nowym ekspertem Canal+ Sport ma zostać O.S.T.R. Takie komentarze najczęściej pojawiały się pod postem stacji na Twitterze. Informację potwierdził również Krzysztof Stanowski, który otwarcie przyznał, że to łódzki raper zasilił szeregi platformy Canal+.

Niektórych kibiców wybór stacji może nieco zaskoczyć. Spieszymy jednak z wytłumaczeniem. Adam Ostrowski (znany powszechnie jako O.S.T.R) jest wielkim sympatykiem NBA. W wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego” w 2016 roku raper wyznał, że koszykówką ze Stanów Zjednoczonych interesuje się od początków lat 90-tych.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem ZZP530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

39-latek jest także fanem piłki nożnej, a dokładniej Premier League. Jak sam jednak przyznał, kibicuje również Realowi Madryt, choć docenia osiągnięcia Leo Messiego. Biorąc pod uwagę zainteresowania rapera, można przypuszczać, że wątki związane ze sportem znalazły się w jego kawałkach. Tak też się stało. W numerze „Track 08” z płyty „Tylko dla dorosłych” O.S.T.R użył wersy – ” Marzyłem dla Realu wygrać mecz przeciw Barcie, A dziś to ja w Realu kupię chleb na kolację”.

O Premier League raper wspomniał podczas Hot 16 Challenge, wdrażając Jose Mourinho, Chelsea oraz „El Nino”, czyli byłym graczu „The Blues”. Pseudonim Hiszpana to także potoczna nazwa anomalii pogodowej, stąd można mówić o dwuznaczności.

Nie można wykluczyć, że nowym ekspertem zostanie jednak ktoś inny, a dokładniej Marcin Matuszewski, znany powszechnie jako Duże Pe. To nazwisko również pojawiało się w komentarzach oraz pasuje do sylwetki tajemniczej osoby. Warto zaznaczyć, że raper także interesuje się sportem, a dokładniej piłką nożną. Pojawił się m.in. w „Prawdzie Futbolu” Romana Kołtonia.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem ZZP530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy