Cardiff City – Derby County. Typy, kursy (2.03.2021)

Cardiff City w ostatnim czasie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Ale i Derby County nie ma się co wstydzić swojego bilansu. Na Cardiff City Stadium szykuje się zatem arcyciekawy pojedynek.

Cardiff City – Derby County zapowiedź (wtorek 20)

Zespół ze stolicy Walii miał tragiczny przełom roku. Między 19 grudnia, a 26 stycznia, w The Chmapionship, a także FA Cup przegrał sześć kolejnych meczów. W końcówce stycznia nastąpiła jednak niewytłumaczalna metamorfoza i „The Bluebirds” wygrali sześć spotkań z rzędu, zbliżając się do pozycji gwarantujących wstępy w barażach o Premier League. Dopiero w ten weekend, ich okazałą serię przerwało Middlesbrough FC.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Derby z kolei w lutym, z sześciu meczów, połowę zakończyło zwycięsko (do tego remis i dwie porażki). To też zauważalny postęp, wszak w pierwszej połowie stycznia „Barany” przegrał trzy spotkania z rzędu.

Cardiff City – Derby County kursy bukmacherskie

Totolotek jednak zdecydowanie większe szans na triumf daje gospodarzom (2,05). Szanse Derby ocenia na 3,78, zaś kurs na remis to 3,25.

Cardiif City – Derby County typy

My także przewidujemy wygraną gospodarzy. Patrząc jednak na ostatnią przemianę „The Rams”, zakładamy, że zwycięstwo Cardiff nie przyjdzie łatwo.

Cardiff City – Derby County | Typ: zwycięstwo Cardiff @2,05 Totolotek

Cardiff City – Derby County | Typ: obie drużyny strzelą @2,00