Celje – Olimpija Lublana 🇸🇮 Typy, kursy (25.05.2021)

Sezon w Słowenii zostanie zakończony finałem krajowego pucharu. Gracze Celje zagrają na własnym obiekcie z Olimpiją Lublana. Goście tego spotkania zmierzali po mistrzostwo kraju, ale fatalna końcówka sezonu spowodowała, że dzisiejsi rywale Celje zajęli dopiero trzecie miejsce i zagrają w przyszłym sezonie w eliminacjach do Ligi Konferencji. Gospodarze za to walczyli o utrzymanie, ale fantastyczne wyniki w ostatnich meczach tego sezonu spowodowały, że zajęli oni siódme miejsce w lidze i w przyszłym sezonie znów zagrają na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

Celje – Olimpija Lublana zapowiedź (wtorek, 20:45)

Gospodarze dzisiejszego spotkania zagrają finałowe spotkanie na swoim stadionie. Kilka tygodni temu nikt nie miałby wątpliwości i stawiałby na gości tego starcia, ale poprzednie mecze były dla graczy Celje fantastyczne i na pewno kibice mają nadzieję na wygraną w dzisiejszym meczu. Gospodarze wygrali ostatnie 4 ligowe spotkania i rzutem na taśmę utrzymali się w elicie.

Tego samego nie można powiedzieć o ekipie z Lublany. Goście dzisiejszego starcia nie wygrali żadnego ze swoich sześciu ostatnich ligowych spotkań. Z tego właśnie powodu Olimpija nie mogła zdobyć mistrzostwa Słowenii i na pewno dla wielu ekspertów ta forma była ogromnym zaskoczeniem. Fani tej drużyny mają prawo być rozczarowani formą swoich ulubieńców, ale dzisiaj jest szansa na odkupienie swoich win i wygranie pucharu Słowenii.

Celje – Olimpija Lublana kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Olimpija Lublana. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.03. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Celje – Olimpija Lublana, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.20. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 3.35.

Celje – Olimpija Lublana fakty meczowe

  • Goście nie wygrali żadnego ze swoich 6 poprzednich ligowych spotkań.
  •  Gospodarze wygrali swoje 5 poprzednich spotkań.
  •  W ostatnich pięciu meczach gracze Celje strzelali pierwsi bramkę.

Celje – Olimpija Lublana nasze typy

Choć to „goście” dzisiejszego meczu byli zdecydowanie wyżej w ligowej tabeli i przez większość sezonu zmierzali po mistrzostwo Słowenii, to jednak gospodarze w zdecydowanie lepszym stylu zakończyli te rozgrywki i można spodziewać się, że lepiej do tego starcia przygotowani będą gospodarze, którzy zagrają na własnym obiekcie. Na pewno gracze z Lublany mają ochotę na zdobycie tego pucharu, ale ich forma w ostatnim czasie była bardzo zła i ciężko oczekiwać nagłej poprawy w dzisiejszym starciu.

Celje – Olimpija Lublana | Typ: 1X @1.60 BETFAN
Celje – Olimpija Lublana | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.88 BETFAN

Komentarze

komentarzy