Celta Vigo – Elche. Typy, kursy (12.02.2021)

Weekend z hiszpańskim futbolem rozpoczniemy od spotkania Celty z Elche. Ekipa z Vigo po kapitalnym okresie ponownie wpadła w dołek. Czy zespół przełamie się w starciu z beniaminkiem?

Celta Vigo – Elche zapowiedź (piątek, 21:00)

Jeszcze niedawno Celta była jedną z najgorętszych ekip hiszpańskiej ekstraklasy. Niestety jednak zespół ponownie zanotował kryzys formy, czego najlepszym przejawem jest seria 7 spotkań bez wygranej, podczas której piłkarze z Galicji zanotowali 4 kolejne przegrane oraz 3 remisy z rzędu. Mimo to, zespół zajmuje naprawdę dobre 10 miejsce w tabeli, tracąc zaledwie 4 oczka do siódmego Betisu. Jednakże przewaga nad strefą spadkową nie jest tak duża, jak mogłoby się wydawać, bowiem wynosi 6 punktów. Niemniej za ostatni mecz przeciwko Atletico Madryt, Celta zasługuje na pochwałę. Remis na wyjeździe wynikiem 2:2 z liderem tabeli to naprawdę świetny rezultat.

Zarejestruj się z kodem promocyjnym ZZAPOLOWY i skorzystaj z zakładu bez ryzyka 

Elche z kolei cały czas znajduje się w strefie spadkowej, na co bez wątpienia ma wpływ fakt, iż zespół swoje ostatnie ligowe zwycięstwo odnotował pod koniec października. Elche strzeliło do tej pory zaledwie 18 goli, co z kolei stanowi najgorszy wynik w całej stawce. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że piłkarze beniaminka w ostatniej kolejce byli w stanie wywalczyć remis w pojedynku z Villarrealem (2:2). Pierwsze spotkanie pomiędzy Celtą i Elche, które miało miejsce w listopadzie zakończyło się wynikiem 1:1. Elche na wyjazdach zdobyło dokładnie tyle samo punktów co w meczach domowych – 9.

Celta Vigo – Elche kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco: wygrana Celty – 1.47; remis – 4.05; zwycięstwo Elche – 8.5.

Celta Vigo – Elche nasze typy

Patrząc na formę obu ekip, stawiamy dzisiaj na under 2.5 gole oraz remis.

Celta Vigo – Elche | Typ: X @4.05 BETFAN

Celta Vigo – Elche | Typ: Under 2.5 gola @1.75 BETFAN

Zarejestruj się z kodem promocyjnym ZZAPOLOWY i skorzystaj z zakładu bez ryzyka