W wywiadzie z Damianem Czyżakiem z kanału „Futbolownia” były agent Roberta Lewandowskiego, Cezary Kucharski nie gryzł się w język i po raz pierwszy opowiedział o rozstaniu ze snajperem Bayernu Monachium. Co więcej wbił również kilka szpilek w Krzysztofa Stanowskiego i Zbigniewa Bońka, z którymi jest skonfliktowany.
Boniek nie jest nieomylny
Cezary Kucharski zapytany o konflikt ze Zbigniewem Bońkiem i Krzysztofem Stanowskim: – Zawsze mówiłem, że Stanowski to jest taka osoba, która robi dużo złego w polskiej piłce, bo sprowadza dyskusję do bardzo niskiego poziomu emocji – budował na tym swoją pozycję, takie są realia. Jeśli chodzi o Bońka, wiele nas różni. Ja jestem innego typu człowiekiem, dla mnie nie ma autorytetów, które są nieomylne i trzeba je tylko wielbić, jak się podchodzi do Bońka, bo Boniek był wielkim piłkarzem. (…) Czy gada mądrze, czy głupio, jest to wielkim objawieniem. [pisownia oryginalna].
Premiera całego wywiadu dziś o 19:00
Już o 19:00 na kanale „Futbolownia” Damiana Czyżaka ukaże się cała rozmowa z Cezarym Kucharskim, a w niej poruszonych zostanie wiele ciekawych spraw. Były agent Lewego opowie m.in. o tym:
– W jakiej atmosferze snajper reprezentacji Polski przechodził do Borussii Dortmund?
– Kto próbował Roberta wytransferować za jego plecami (Cezarego Kucharskiego) do wschodniego klubu?
– O co ma żal do Roberta?
– Jaką ofertę swego czasu wysłał Real Madryt?
– Czy będzie kandydował na prezesa PZPN?
– Ile Lewandowski zarobił w Kolejorzu przez dwa lata gry?
I wiele więcej.