Charles Aranguiz opuści Leverkusen? Wśród zainteresowanych Bayern

Kontrakt Charlesa Aranguiza wygasa z końcem czerwca. Piłkarz wciąż nie przedłużył umowy, co wzbudza zainteresowanie innych klubów. Jak podaje „Sport.de”, wśród nich jest Bayern.

Chilijczyk trafił do Bayeru w 2015 roku z Internacionalu Porto Alegre. Od tamtej pory w zespole “Aptekarzy” wystąpił w 130 meczach, w których zdobył 12 bramek i zaliczył 23 asysty. W pierwszej części sezonu był ważną postacią drużyny Leverkusen. Na początku roku wyłączyło go jednak z gry naderwanie włókna mięśniowego.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Umowa Charlesa Aranguiza z Bayerem niebawem wygaśnie. Negocjacje już zostały rozpoczęte, jednak zostały zawieszone z powodu pandemii koronawirusa. W ciągu ostatnich tygodni mówiło się o tym, że Chilijczyk znalazł się na celowniku Interu i Fiorentiny. Pojawiły się także pogłoski, że interesują się nim kluby z Turcji – Galatasaray i Fenerbahce.

Jak informuje “Sport.de” sytuacja piłkarza jest obserwowana również przez Bayern, który rozgląda się za uzupełnieniem środka pola. Wpływ na taki ruch Bawarczyków mogłoby mieć odejście Corentina Tolisso.

Ponadto włodarze Bayernu już wielokrotnie mówili o tym, że w najbliższym czasie nie zamierzają wydawać grubych milionów na transfery. Może bezgotówkowe pozyskanie piłkarza z doświadczeniem w Bundeslidze okazałoby się dobrym pomysłem?

Komentarze

komentarzy