Charlton – Lincoln 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Typy, kursy (04.05.2021)

Sytuacja na trzecim szczeblu rozgrywkowym w Anglii jest bardzo dynamiczna, a ciągle nie wiadomo, które zespoły znajdą się w barażach o Championship. Walczący o ten cel Charlton zagra dziś z Lincoln, które ma już zapewniony udział w barażach.

Charlton – Lincoln zapowiedź (wtorek, 20:00)

Tabele w poszczególnych ligach krajowych powoli się klarują i pozostaje coraz mniej niewiadomych. W League One znamy już zespoły, które w przyszłym sezonie zagrają w Championship (Hull oraz Peterborough), a także dwie ekipy, które zagrają w barażach (Sunderland, Lincoln). O pozostałe dwa miejsca powalczy kilka drużyn, wśród których jest m.in. Charlton. Ekipa Nigela Adkinsa gra mocno chimerycznie w tym sezonie. Ostatnie 13 kolejek ligowych to co prawda tylko jedna porażka, ale duża liczba remisów pozostaje ich zmorą.

Jeśli chodzi o Lincoln to zapewnili sobie oni ostatnio udział w barażach i mogą powoli oczekiwać na kolejne drużyny, które tam się znajdą. Po bardzo słabym okresie w marcu oraz kwietniu ekipa Michaela Appletona zdobyła 13 punktów w sześciu meczach, przez co mogą z nadzieją patrzeć na zakończenie rozgrywek. Poprzedni mecz pomiędzy obiema drużynami zakończył się zwycięstwem Lincoln 2:0.

Charlton – Lincoln przewidywane składy

Charlton: Amos – Famewo, Pearce, Inniss – Gunter, Gilbey, Forster-Caskey, Watson, Maatsen – Washington, Stockley

Lincoln: Palmer – Poole, Montsma, Eyoma, Bramall – Anderson, Bridcutt, Rogers, Grant, Scully – Hooper

Charlton – Lincoln kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

  • zwycięstwo Charltonu, kurs: 1.95
  • remis, kurs: 3.55
  • zwycięstwo Lincoln, kurs: 3.63

Charlton – Lincoln fakty meczowe

  • Charlton 3 mecze bez zwycięstwa i 3 mecze bez czystego konta
  • Lincoln zdobywał pierwszą bramkę w 5/6 ostatnich meczów
  • Lincoln wygrywał pierwszą połowę w 4/5 ostatnich meczów

Charlton – Lincoln nasze typy

Faworytem zdaniem bukmacherów są gospodarze, co może być zrozumiałe ze względu na większą determinację oraz lepszą formę w ostatnim czasie. Uważamy jednak, że grające na luzie Lincoln może postraszyć rywali i mieć swoje szanse na zdobycie bramki.

Charlton – Lincoln | Typ: BTTS @1.77 BETFAN

Charlton – Lincoln | Typ: Charlton wygra @1.95 BETFAN