Chelsea – Luton. Typy, kursy (24.01.2021)

Pierwszym niedzielnym meczem FA Cup będzie pojedynek Chelsea z Luton. The Blues koniecznie potrzebują przełamania, gdyż morale w drużynie na pewno nie są zbyt wysokie. Czy goście przysporzą The Blues ogromnych kłopotów? Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania, w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Chelsea – Luton zapowiedź (niedziela, 13:00)

Sytuacja w „niebieskiej” części Londynu nie jest zbyt ciekawa, a morale w szatni Chelsea z pewnością nie jest zbyt wysokie. The Blues nadal borykają się z ogromnym kryzysem, a seria fatalnych wyników w Premier League sprawiła, że ich szanse na zajęcie miejsca w czołowej czwórce drastycznie spadły. We wtorek ekipa prowadzona przez Franka Lamparda po raz kolejny zawiodła i zasłużenie przegrała z Leicester 0:2. Jeśli jesteśmy już przy szkoleniowcu londyńczyków, to można stwierdzić, że jego posada wisi na włosku, a w mediach coraz częściej przewijają się nazwiska kolejnych trenerów, którzy mieliby zastąpić legendę Chelsea. Starcie z Luton może być zatem meczem ostatniej szansy dla Lamparda, a z całą pewnością zadanie będzie trudniejsze od tego sprzed dwóch tygodni, kiedy to The Blues mierzyli się z czwartoligowym Morecambe.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Po 25. rozegranych kolejkach Championship Luton plasuje się na 13. pozycji w tabeli i wszystko wskazuje na to, że nie mają jakichkolwiek szans na awans do Premier League, ale także nie grozi im spadek do League One. Potyczka w 4. rundzie FA Cup może być zatem meczem, na którym skupią się oni w 100%. Ostatnie spotkania The Hatters to prawdziwy rollercoaster dla ich kibiców – zwycięstwa przeplatane były z porażkami. W 3. rundzie FA Cup, przed dwoma tygodniami, Luton wygrało u siebie z inną drużyną z Championship – Reading 1:0, a mecz był bardzo wyrównany.

Chelsea – Luton kursy bukmacherskie

Kursy na ten mecz wyglądają następująco:

– zwycięstwo Chelsea, kurs: 1.14

– remis, kurs: 8.50

– zwycięstwo Luton, kurs: 15.35

Chelsea – Luton nasze typy

Zdecydowanym faworytem tego starcia jest Chelsea, jednak ich postawa w ostatnich tygodniach była dramatyczna i nawet w wygranych meczach trudno było się dopatrzeć w ich grze wielu pozytywów. Spodziewamy się postawienia twardych warunków przez Luton, które nie będzie miało nic do stracenia. Nie spodziewamy się wielu bramek w tym spotkaniu.

Chelsea – Luton | Typ: Poniżej 3,5 gola @1.75 LV BET

Chelsea – Luton | Typ: Chelsea wygra bez straty gola @1.70 LV BET