Chelsea oferowała ogromne pieniądze za Roberta Lewandowskiego!

Robert Lewandowski

Latem tego roku media niejednokrotnie podejmowały temat ewentualnego transferu Roberta Lewandowskiego. Najczęściej kapitana reprezentacji Polski łączono z przenosinami do Chelsea. Szczegóły rozmów dotyczących ewentualnej transakcji zdradził Gianluca Di Marzio, który pojawił się w warszawskiej Kinotece. 

W związku z brakiem odpowiedniej dziewiątki podczas kampanii 2019/2020, Chelsea poszukiwała na rynku napastnika z prawdziwego zdarzenia. „The Blues” pytali o wszystkich czołowych snajperów. Odbyły się także rozmowy dotyczące Roberta Lewandowskiego. Na transfer Polaka nie zamierzał zgadzać się Bayern Monachium.

Ogromne pieniądze na stole

W trakcie poniedziałkowego spotkania w warszawskiej Kinotece na temat sagi związanej z Robertem Lewandowskim wypowiedział się Gianluca Di Marzio. Włoski dziennikarz zdradził, ile zaoferowała Chelsea za 33-letniego napastnika.

Jak się okazuje, zespół z Premier League był w stanie wydać 140 milionów euro za kapitana naszej reprezentacji. Ostatecznie do transakcji nie doszło, a klub ze Stamford Bridge zdecydował się na sprowadzenie Romelu Lukaku.