Piłkarze Chile pijani na treningach? Żona Claudio Bravo wywołała niemałą burze

Reprezentacja Chile jest ostatnimi czasy w wielkim kryzysie
Reprezentacja Chile jest ostatnimi czasy w wielkim kryzysie

Brak mistrza Ameryki Południowej na przyszłorocznym mundialu jest wielką sensacją. Po wygraniu dwóch ostatnich edycji Copa America, od półtorej roku Chilijczycy nie mogą wyjść z ogromnego marazmu. Co jest tego głównym problemem?

Według partnerki Claudio Bravo – dosłownie wszystko. Ukochana bramkarza Manchesteru City na jednym ze swoich kont społecznościowych postanowiła szeroko skomentować ostatnie wyniki reprezentacji Chile.

– Dziękuje Claudio oraz całej reprezentacji za wszystkie piękne momenty, których mogliśmy doświadczyć. Kiedy jednak ubierasz narodowy trykot, musisz być profesjonalistą. Wiem, że jedni dawali z siebie wszystko, podczas gdy inni imprezowali i nie przychodzili z tego powodu na treningi lub docierali w złym stanie– czytamy na Instagramie Carli Pardo.

Oczywiście, jak to zwykle bywa, nie padły żadne konkretne nazwiska, a sam Bravo zapytany o ten wywód swojej partnerki, nie chciał na ten temat rozmawiać, twierdząc, że nie ma sensu prać brudów publicznie.

Ostatnie słabe wyniki Chilijczyków spowodowały, że z posady selekcjonera zrezygnował hiszpański szkoleniowiec Juan Antonio Pizzi, który rok temu wraz ze swoimi piłkarzami zwyciężał w Copa America Centenario. Obecna umowa 49-latka wygasała wraz z końcem eliminacji.

Odejście selekcjonera najprawdopodobniej pokryje się z przejściem na emeryturę dotychczasowych liderów reprezentacji – w tym Arturo Vidala (zawodnik Bayernu Monachium zdołał już to nawet potwierdzić), Gary’ego Medela oraz Claudio Bravo.

Przypomnijmy, że Chile zabraknie na mistrzostwach świata po zajęciu dopiero szóstego miejsca w strefie CONMEBOL. Ekipa Juana Antonio Pizziego po dotkliwej porażce z Brazylią w ostatnim spotkanie kwalifikacji ostatecznie pożegnała się z marzeniami na wyjazd do Rosji.

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Komentarze

komentarzy