Chojniczanka – Skra Częstochowa 🇵🇱 Typy, kursy (15.06.2021)

Przed nami pierwsze barażowe spotkanie o awans do I ligi. Chojniczanka – Skra Częstochowa to mecz dwóch drużyn, które niedawno zwolniły trenerów. Adam Nocoń i Marek Gołębiewski zrobili wiele w kierunku awansu, ale ich już nie ma. Jak poradzą sobie ich zastępcy?

Chojniczanka – Skra Częstochowa zapowiedź (wtorek, 12:00)

To jeden z większych paradoksów, że kluby walczące o awans zwolniły trenerów. Przecież nadal zachowują szansę, by go zdobyć, chociaż nie wiadomo, które zwolnienie było większym zaskoczeniem. W przypadku Chojniczanki Adam Nocoń wyleciał z pracy na… trzy kolejki przed końcem. Porażka domowa 0:3 ponoć tylko przelała czarę goryczy po niesnaskach w szatni z zespołem. Jednak fakty są takie, że zajął trzecie miejsce, które w Chojnicach… przyjmuje się trochę jako porażkę. Tutaj miał być awans bezpośredni, a teraz czekają ich jeszcze dwa mecze.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

W przypadku Skry mówimy o klubie, który miał przed sezonem walczyć o… utrzymanie. I wcale nie był faworytem, by zostać w II lidze. Jednak kapitalnie grający zespół pod wodzą Marka Gołębiewskiego pokazał, że bez pieniędzy i infrastruktury można zrobić dobry wynik. Tak należy nazwać miejsce w TOP6. Oczywiście zespół spod Jasnej Góry miał swój kryzys wiosną, ale i tak udało się zrobić wynik ponad stan. Do tego wypromować króla strzelców II ligi. Kamil Wojtyra skończył sezon z 24 golami na koncie. Trzy najważniejsze strzelił w sobotę w Krakowie. Najpierw na 2:1 i 3:2, ale to jego rzut karny dał Skrze awans do baraży rzutem na taśmę w 93. minucie. Wówczas częstochowianie wyrównali na 4:4!

Chojniczanka – Skra Częstochowa kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Chojniczanka wygra, kurs: 1,82
  • Skra wygra, kurs: 3,84
  • Remis, kurs: 3,70

Chojniczanka – Skra Częstochowa fakty meczowe

  • To pierwszy mecz półfinałów barażów. Chojniczanka była trzecia, Skra szósta
  • Chojniczanka zdobyła w sezonie zasadniczym 40pkt, a Skra na wyjazdach 20
  • W bezpośrednich starciach dwukrotnie lepsza była Skra – 1:0 u siebie i 3:1 na wyjeździe

Chojniczanka – Skra Częstochowa typy

Dwa i pół miesiąca temu oglądaliśmy dobre zawody w Chojnicach, oby tym razem było podobnie.

Typ: Obie strzelą @ 1,68 Totolotek

Komentarze

komentarzy