🇭🇷 Chorwacja – Słowenia 🇸🇮 Typy, kursy (07.09.2021)

Ogromne zamieszanie w kadrze Chorwacji. Grał piłkarz zakażony koronawirusem - Sport WP SportoweFakty

W spotkaniu szóstej kolejki eliminacji do mistrzostw świata Chorwacja podejmie przed własną publicznością reprezentację Słowenii. Dla obu drużyn wtorkowy mecz wydaje się być nadzwyczaj istotny, zwłaszcza w kontekście potencjalnej walki o pierwsze miejsce w grupie. 

Chorwacja – Słowenia zapowiedź (wtorek, 20:45)

Zarówno Chorwacja, jak i Słowenia zwyciężyły w swoich ostatnich meczach eliminacyjnych. Nie zmienia to jednak faktu, że grupie H nadal przewodzi Rosja. Trudno się więc oprzeć wrażeniu, że stawką wtorkowego starcia będzie zachowanie szans na awans z pierwszego miejsca w grupie. Po wyjazdowym zwycięstwie ze Słowacją, Chorwacja plasuje się na drugim miejscu w grupie H z dorobkiem 10 punktów. Tyle samo punktów ma na koncie Rosja, jednak podopieczni Walerija Karpina zmierzą się w tej kolejce z reprezentacją Malty, gdzie trzy punkty są obowiązkiem.

Reprezentacja Słowenii ma na koncie o jedną porażkę więcej, co za tym idzie, zajmują trzecie miejsce w tabeli grupy H, mając na koncie 7 punktów. W przypadku porażki z Chorwacją ich strata do reprezentacji z Bałkanów będzie wynosić już sześć punktów. W takim wypadku szanse na awans na katarski mundial spadną do minimum. Dla Słowenii jest to więc na dobrą sprawę mecz o wszystko. Jednocześnie trudno mówić, by Słoweńcy byli faworytem tego spotkania.

Chorwacja – Słowenia kursy bukmacherów

Bukmacher Betfan przygotował na to spotkanie następujące kursy:

  • wygrana Chorwacji, kurs: 1.69
  • remis, kurs: 3.50
  • wygrana Słowenii, kurs: 5.60

Chorwacja – Słowenia fakty meczowe

  • Chorwacja wygrała trzy z pięciu ostatnich spotkań
  • Słowenia wygrała tylko jedno z pięciu ostatnich spotkań wyjazdowych
  • Ostatni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 1:0 dla Słowenii

Chorwacja – Słowenia nasze typy

Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydaje się reprezentacja Chorwacji. Dla obu zespołów mecz ten wydaje się być nadzwyczaj istotny w kontekście walki o awans na mistrzostwa świata.

Chorwacja – Słowenia | Typ: Chorwacja wygra 1.69 @ Betfan

Chorwacja – Słowenia | Typ: Obie drużyny strzelą gola 2.11 @ Betfan

 

Komentarze

komentarzy