Chrobry Głogów – Miedź Legnica 🇵🇱 Typy, kursy (22.10.2021)

14. kolejka I ligi upłynie pod znakiem derbów. W niedzielę te najbardziej wyczekiwane – łódzkie – a w piątek na początek derby Dolnego Śląska. Chrobry Głogów – Miedź Legnica mają wyraźnego faworyta. Trzeba jednak pamiętać, że derby rządzą się swoimi prawami. Czy znowu zadziała to powiedzenie?

Chrobry Głogów – Miedź Legnica zapowiedź (piątek, 20:30)

Ekipa z Legnicy we wtorek pokonała w zaległym meczu Resovie 2:0 i awansowała na pozycje wicelidera. Forma sprzyja, wszak wygrali ostatnie cztery spotkania. W nich bilans bramkowy także bardzo okazały – 13:3. W takiej dyspozycji na dzisiaj jest jedynie Widzew Łódź, do którego Miedź traci pięć punktów. Łatwo odrobić nie będzie, ale trzeba pamiętać, że drugie miejsce już jest w tym upragnionym dla większości klubów I ligi. Teraz dwa punkty przewagi nad Koroną i perspektywa utrzymania fotelu wicelidera. Miedź w dodatku jest drugim najlepszym klubem na wyjazdach, bo w siedmiu meczach poza domem uzyskali aż 16 punktów. Średnia ponad dwóch oczek na mecz robi wrażenie.

Chrobry od miesiąca nie może wygrać. Wówczas pokonał GKS Jastrzębie 2:0, a potem przyszedł gorszy czas. 2:2 w Kielcach to niezły wynik, ale już 1:2 z Wieczystą w Pucharze Polski, a zwłaszcza 0:3 z Resovią jest nie do przyjęcia. Wyniki słabe i pogorszyła się pozycja w tabeli. Na dzisiaj 10. miejsce, więc środek tabeli… i taka sama odległość do barażów, jak i strefy spadkowej – po pięć punktów. W perspektywie jednak niełatwe mecze z Podbeskidziem czy Sandecją.

Chrobry Głogów – Miedź Legnica kursy bukmacherów

BETFAN oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Chrobry wygra, kurs: 3,90
  • Miedź wygra, kurs: 2,20
  • Remis, kurs: 3,45

Chrobry Głogów – Miedź Legnica fakty meczowe

  • To spotkanie 10. drużyny tabeli z wiceliderem, a przy okazji derby Dolnego Śląska
  • Miedź wygrała cztery ostatnie mecze ligowe, notując w nich bilans bramkowy 13:3
  • Chrobry nie wygrał meczu o stawkę o 25 września. Od tamtej pory przegrał w pucharze z Wieczystą, a w spotkaniach ligowych remis z Koroną oraz porażka w Rzeszowie
  • Ostatnie derby w Głogowie zakończyły się bezbramkowym remisem

Chrobry Głogów – Miedź Legnica typy

Jedyny mankament to natężenie meczów. Piłkarsko goście powinni sobie poradzić. Zabezpieczamy się jednak w pewien mały sposób.

Typ: Miedź wygra do przerwy lub na koniec @ 1,77 BETFAN