Club Brugge – Kortrijk 🇧🇪 Typy, kursy (03.07.2021)

W ramach starcia towarzyskiego, piłkarze Club Brugge zmierzą się z Kortrijk. Zdecydowanie lepiej w ubiegłej kampanii spisywali się gracze z Brugii. 

Club Brugge – Kortrijk zapowiedź (sobota, 18:00)

Club Brugge to mistrz Belgii z ubiegłej kampanii. Dzięki zwycięstwu w lidze, zespół z Brugii zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów podczas sezonu 2021/2022. Aktualnie trwają przygotowania do nowej kampanii. Piłkarze Club Brugge rozegrali dwa mecze towarzyskie, remisując najpierw z Beerschot VA 1:1, a następnie wygrywając z Lokomotiva Zagrzeb 2:1.

Zarejestruj się w Noblebet 

Trzy testowe mecze mają za sobą zawodnicy Kortrijk, którzy najpierw wygrali aż 5:0 z KRC Harelbeke, następnie pokonali 3:0 Westhoek, a na koniec triumfowali 4:0 w rywalizacji z Petegem. Żadnego z tych rywali nie można naturalnie porównać do sobotniego przeciwnika.

Ostatni raz piłkarze Club Brugge rywalizowali z Kortrijk 3 kwietnia. Mecz ligowy zakończył się wyjazdowym zwycięstwem Club Brugge 2:1.

Club Brugge – Kortrijk kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Club Brugge. Kurs na zwycięstwo ekipy z Brugii wynosi 1.22. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 5.5. Triumf Kortrijk oceniono natomiast na kurs 9.25.

Club Brugge – Kortrijk fakty meczowe

  • Piłkarze Club Brugge wygrali dwa z pięciu ostatnich meczów
  • Gracze Kortrijk zanotowali cztery zwycięstwa w pięciu ostatnich meczach
  • W każdym z pięciu ostatnich meczów gracze Club Brugge tracili minimum jednego gola

Club Brugge – Kortrijk typy

Mecze towarzyskie rządzą się swoimi prawami. Nie skreślamy tutaj całkowicie ekipy Kortrijk i zakładamy, że obie drużyny trafią do siatki.

Club Brugge – Kortrijk | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.85 @ Noblebet 

Club Brugge – Kortrijk | Typ: Powyżej 3.5 bramki w meczu 2.25 @ Noblebet 

Komentarze

komentarzy