🇷🇴 Cluj – Alkmaar 🇳🇱 Typy kursy (21.10.2021)

Mecz Cluj – Alkmaar będzie dla gospodarzy okazją na pierwszą wygraną w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. Na ich drodze stanie jednak będące ostatnio w świetnej formie Alkmaar.

Cluj – Alkmaar zapowiedź (czwartek, 21:00)

Po dwóch dotychczasowych spotkaniach Cluj ma na swoim koncie zaledwie 1 punkt i zamyka stawkę w grupie D. Sytuacja w tabeli sprawia jednak, że rumuńska drużyna nadal jest w grze o awans do kolejnej fazy rozgrywek. Potrzebuje jednak zwycięstw, ale w konfrontacji z Alkmaar może być o nie bardzo trudno.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Holenderska ekipa jest ostatnio w świetnej dyspozycji. Alkmaar wygrało 4 kolejne spotkania i jest również liderem swojej grupy w Lidze Konferencji Europy. Zespół Pascala Jansena zdobywa sporo bramek, mało ich przy tym tracąc. Zestawiając to z grającym w kratkę Cluj, o wiele bliżej zwycięstwa w czwartkowy wieczór powinni być goście.

Cluj – Alkmaar kursy bukmacherów

Faworytami meczu na Stadionul Dr. Constantin Radulescu są goście. Wygraną Alkmaar LV BET wystawił z kursem 2.12. Zwycięstwo Cluj znajduje się w ofercie tego bukmachera z kursem 3.65, a remis z kursem 3.20.

Cluj – Alkmaar fakty meczowe

  • 5 ostatnich spotkań Cluj: 2 wygrane, 1 remis, 2 porażki, bilans bramkowy: 4-5
  • 5 ostatnich spotkań Alkmaar: 4 wygrane, 1 porażka, bilans bramkowy: 15-5

Cluj – Alkmaar nasze typy

Inicjatywa w czwartkowym meczu będzie zapewne należała do gości, którzy są o wiele bardziej ofensywnie usposobioną drużyną. Trzeba jednak mieć na uwadze, że choć gospodarze strzelają ostatnio niewiele goli, to niewiele też ich tracą, przez co holenderskiej drużynie również może być o nie dosyć ciężko.

Cluj – Alkmaar | Typ: powyżej 1.5 goli @1.33 LV BET

Cluj – Alkmaar | Typ: Alkmaar lub remis i powyżej 1.5 goli @1.67 LV BET

Komentarze

komentarzy