Co będzie robił Grzegorz Krychowiak po przygodzie w reprezentacji?

grzegorz krychowiak

We wtorek Grzegorz Krychowiak za pośrednictwem swojego Instagrama ogłosił, że zakończył reprezentacyjną karierę. Bukmacherzy wytypowali jakie zajęcie czeka 33-latka po zakończeniu przygody z kadrą Biało-Czerwonych.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Co będzie robił Krychowiak po zakończeniu kariery w reprezentacji Polski?

Grzegorz Krychowiak za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował o bardzo ważnej decyzji. Pomocnik zakończeył reprezentacyjną karierę. 33-latek niewątpliwie był jednym z lepszych piłkarzy w reprezentacji. W ostatnich latach nie był jednak w najlepszej dyspozycji, co przełożyło się na mniejszą ilość występów. Kiedy już pojawiał się na boisku w biało-czerwonej koszulce, często zawodził. Co będzie robił Krycha? To pytanie zadają sobie wszyscy miłośnicy, wyglądem przypominającego Pana Jezusa piłkarza. Po ogłoszeniu swojej decyzji, bukmacherzy wytypowali czym zajmie się 100-krotny reprezentant Polski. Jedną z bardziej popularnych opcji jest mecz pożegnalny, w którym Krychowiak otrzyma swoją legendarną żółtą kartkę. Pomocnik Abha przyzwyczaił polską publiczność do gromadzenia nadmiernych kartek koloru żółtego. Zawodnik również podczas ostatnich występów z Wyspami Owczymi oraz Albanią obejrzał po żółtym kartoniku.

Krychowiak może również pójść w ślady kapitana Biało-Czerwonych i udzielić głośnego wywiadu, w którym może opowiedzieć, na przykład o aferach mających miejsce w kadrze. Gracz może inspirować się wywiadem tłumacza Hiszpanów, który to niedawno wypowiedział się na temat afer w La Furia Roja. Sympatyczny pan opowiadał między innymi o miłosnych podbojach piłkarzy podczas zgrupowań Hiszpanii.

Równie dobrze, Grzegorz, może skorzystać ze znajomości ze Sławomirem Peszko i zostać freakfighterem. Innymi byłymi reprezentantami Polski, którzy zawalczyli w okrągłym oktagonie byli Tomasz Hajto oraz Piotr Świerczewski. Trzeba przyznać, że nasi piłkarze w walce prezentują się przyzwoicie.

Czarnym koniem przewidywań bukmacherów może okazać się kariera modela Krychowiaka. Przystojny Polak z elegancką fryzurą bez problemu mógłby przystąpić do 13. edycji TOP MODEL. 33-latek nie ukrywa swojego zamiłowania do interesowania się modą.

Jaką opcję wybierze 100-krotny reprezentant Polski?

ss krychowiak

Fot. PressFocus

Komentarze

komentarzy