Co dalej z karierą Zlatana Ibrahimovicia?

Tylko do końca obecnego sezonu ważna jest umowa Zlatana Ibrahimovicia z Milanem. Co prawda klub ma możliwość przedłużenia kontraktu z zawodnikiem o dwanaście miesięcy. Pytanie, czy sam napastnik będzie chciał dalej występować w Mediolanie.

Zlatan zanotował całkiem udany powrót na Półwysep Apeniński. 38-latek zdobył 3 gole oraz zaliczył 1 asystę w 8 występach Serie A. Dodatkowo, Ibrahimovic wystąpił w 2 meczach pucharowych, strzelając 1 bramkę.

Włochy powoli starają się przygotowywać plan w kontekście wznowienia rozgrywek. W swojej ojczyźnie nadal przebywa Zlatan Ibrahimovic, który wrócił do Szwecji chwilę po zawieszeniu zmagań.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Piłkarz trenuje obecnie w Hammarby IF – klubie, w którym ma udziały. Tuż po tym, jak media obiegła informacja, iż Ibrahimovic podjął decyzję, by zainwestować w szwedzką drużynę, niektóre media sugerowały, że Zlatan prędzej czy później zagra w koszulce Hammarby IF.

Czy nastąpi to już po sezonie 2019/2020? Istnieje pewne prawdopodobieństwo. Futbol może ulec zmianie po pandemii. Być może 38-latek nie otrzyma na tyle atrakcyjnej oferty, by podpisać kontrakt z nowym zespołem. Problemy finansowe Milanu mogą natomiast zmusić mediolańską ekipę do rezygnacji z przedłużenia kontraktu. Tym samym, gra w Hammarby IF wydaje się całkiem możliwym rozwiązaniem.

Komentarze

komentarzy