Co wiemy o Eleven Sports Network?

Jak informowaliśmy tutaj nowe kanały sportowe grupy Eleven Sports Network zadebiutują 2 sierpnia meczem o Tarczę Wspólnoty pomiędzy Arsenalem, a Chelsea. Co wiemy o nowych kanałach na parę dni przed ich startem?

Niestety niewiele… Raczej są to szczątkowe informacje… Jedynym źródłem wiedzy na ten moment pozostaje wywiad jaki Patryk Mirosławski. redaktor naczelny Eleven Sports Network w Polsce, udzielił na antenie radia TOK FM (w poniedziałek 27 lipca br.).

Tak jak informowaliśmy wcześniej na antenie będą transmitowane NA ŻYWO spotkania:
– ligi francuskiej: Ligue 1,
– ligi włoskiej: Serie A,
– ligi szkockiej: Scottish Professional Football League,
– ligi belgijskiej: Jupiler Pro League,
– pucharu: FA Cup.

Komentatorami będą:

Marcin Grzywacz – rozgrywki Pucharu Anglii i ligi szkockiej,
Mateusz Święcicki
– mecze ligi włoskiej i francuskiej,
Dominik Guziak – spotkania ligi włoskiej,
Michał Zawacki – liga belgijska.

Jako eksperci przy transmisjach piłkarskich mają pracować również m.in. Paweł Wilkowicz (Sport.pl) i Paweł Zarzeczny (Weszlo.com i „Polska The Times”), a także… Zdzisław Kręcina

Natomiast ze strony internetowej: elevensportsnetwork.pl na chwilę obecną możemy się dowiedzieć naprawdę niewiele…

W zakładce  ZŁAP ELEVEN SPORTS nie dowiemy się u jakich operatorów kanały będą dostępne, a jedynie możemy wydać parę groszy na telefon  i…  zapytać „swojego operatora o możliwość odbioru kanałów Eleven Sports Network”.
W linku Program telewizyjny szok! W środę 29 lipca transmisja superpucharu Belgii pomiędzy Gent, a Club Brugge! Co prawda mecz rozegrano tydzień temu no ale mimo wszystko gdzie to oglądać?
Chyba najlepsza będzie zakładka WATCH NOW – jak tak dalej pójdzie ten kanał wystartuje jedynie online…

Jak sami widzicie przypomina to póki co Telezakupy.TV niż poważny kanał sportowy. Na kilka dni przed startem nie ma choćby jednego operatora, który mógłby powiedzieć – „Mam Eleven Sports chodźcie do mnie!”, a przecież jest po co!

Mamy nadzieję, że 2 sierpnia wszyscy będziemy mogli sami ocenić i zweryfikować czy będzie to kanał jakich wiele, czy może wreszcie stacja sportowa z prawdziwego zdarzenia.

Komentarze

komentarzy