Corinthians – Sao Paulo 🇧🇷 Typy, kursy (01.07.2021)

Proszę państwa przed nami derby w 8. kolejce Brasileirao. Corinthians – Sao Paulo to według ważności prawdopodobnie drugi mecz w największym mieście Ameryki Południowej. Szykuje się hit wśród ekip, które mocno zawodzą na początku sezonu.

Corinthians – Sao Paulo zapowiedź (czwartek, 02:30)

To nie jest wymarzony początek sezonu dla obu drużyn z Sao Paulo. Najlepiej o tym świadczy fakt, że w dotychczasowych meczach łącznie te ekipy uzbierały… dwa zwycięstwa. Pozycje w drugiej części tabeli o tym najlepiej świadczą. Corinthians jest jedenasty, a to za sprawą pokonania Sportu Recife i Ameriki Mineiro, czyli raczej ekip, które nie są predystynowane do walki o wysokie cele. Co ciekawe za Timao już pierwsze derby w tym sezonie i remis z Palmeirasem na wyjeździe 1:1.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Sao Paulo FC nadal bez triumfu. To dziwne, w końcu wiele się oczekiwało po przyjściu Hernana Crespo, a tymczasem ekipa Argentyńczyka nadal ma spore kłopoty. Oni również mają za sobą derbowy mecz, który przegrali – 0:2 z Santosem. Przede wszystkim kłopotem jest strzelanie goli, bo w tym momencie mają na swoim koncie ledwie 4 zdobyte bramki w siedmiu meczach. Dodatkowo cztery punkty i tak naprawdę dzisiaj są w gronie tych ekip, które okupują strefę spadkową!

Corinthians – Sao Paulo kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Corinthians wygra, kurs: 2,98
  • Sao Paulo wygra, kurs: 2,46
  • Remis, kurs: 3,15

Corinthians – Sao Paulo fakty meczowe

  • Corinthians ma na swoim koncie dwa zwycięstwa, a Sao Paulo jeszcze ta sztuka się nie udała!
  • Obie ekipy zajmują miejsca w drugiej połowie tabeli – gospodarze są na 11. miejscu, goście na 17. i otwierają strefę spadkową
  • Ostatni mecz tych drużyn to mistrzostwa stanu i remis 2:2

Corinthians – Sao Paulo typy

Dotychczasowe wyniki obu ekip nie zwiastują spektakularnego meczu. Zacznie się spokojnie? Widzimy 0:0 do przerwy.

Typ: Poniżej 0,5 bramki @ 2,22 Totolotek