Coventry City – FC Middlesbrough. Typy, kursy (2.03.2021)

Coventry w lutym wygrało zaledwie raz, z kolei Middlesbrough tylko dwa. Ktoś zatem we wtorek będzie miał okazję przełamać złą passę na St. Andrew`s Stadium.

Coventry City – FC Middlesbrough zapowiedź (wtorek 20)

27 stycznia „The Sky Blues” pewnie pokonali Sheffield Wednesday. Kto by wówczas pomyślał, że na kolejne zwycięstwo będą musieli czekać aż sześć gier. Wygrana z Brentford nie była jednak zwiastunem lepszych czasów, ponieważ już dwóch następnych meczów Coventy znów nie wygrało (porażka ze Swansea City 0:1 i remis z Blackburn Rovers 1:1).

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Historia najnowszych gier „Boro” jest podobna. Zwycięstwo z Nottingham Forest 20 stycznia, później seria pięciu meczów bez wygranej. Następnie dwa triumfy (z Huddersfield Town oraz Reading FC), by luty zamknąć kolejnymi dwoma spotkaniami bez zwycięstw (porażka Bristol City i remis z Cardiff City).

Coventry City – FC Middlesbrough kursy bukmacherskie

Co ciekawe, bukmacherzy zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo dają gościom (2,40). Kurs Totolotka na triumf Coventry to 3,07, zaś remis wyceniany jest na 3,15.

Coventry City – FC Middlesbrough typy

Patrząc jednak, zarówno na formę obu ekip, jak i na liczne osłabienia przed wtorkowym pojedynkiem, naszym zdaniem najbardziej prawdopodobnym rezultatem jest remis.

Coventry City – FC Middlesbrough | Typ: remis @3,40 Totolotek

Coventry City – FC Middlesbrough | Typ: poniżej 2,5 bramek @2,05 Totolotek

Komentarze

komentarzy