Cracovia – Lech Poznań. Typy, kursy (03.04.2021)

W normalnych warunkach byłoby to święto futbolu przy ulicy Kałuży w Krakowie. Cracovia – Lech Poznań to zawsze mecze przyjaźni, gdzie jest dobra atmosfera. Przy zamkniętym stadionie jednak zostaną już tylko aspekty sportowe, a te wydają się być jednak po stornie gości z Wielkopolski.

Cracovia – Lech Poznań zapowiedź (sobota, 20:00)

Jedni i drudzy nie mogą przystępować w dobrych nastrojach do tego spotkania. Cracovia wiosną jeszcze nie wygrała w lidze. Co prawda jest na dobrej drodze w kierunku obrony Pucharu Polski, ale mogą to połączyć ze… spadkiem. 4 remisy i 4 porażki to bilans katastrofalny, jeśli chodzi o ligę 2021 i jak najbardziej zasłużony. Tak naprawdę na Pasy nie da się patrzeć, bo nie tylko punktują, ale grają także słabo i nudno. Nawet przyjście Jakuba Koseckiego na niewiele się zdało, poza odprawieniem Chojniczanki w PP, ale mowa o drugoligowcu.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Lech też rok zaczął nie najlepiej, bo od dwóch remisów i wygranej nad Radomkiem w PP. Potem jednak przeplatali wygrane z porażkami. Wydawało się, że zwycięstwo w Szczecinie oraz remis z Piastem są oznaką czegoś lepszego i tak było do 72. minuty meczu z Jagiellonią. Prowadzenie 2:1, gra 11 na 10 i kończą mecz ze stanem 2:3. Katastrofa, po której wielu wieszczyło koniec Dariusza Żurawia w Poznaniu. Jednak trener pozostanie do końca sezonu i spróbuje uratować słaby ligowy sezon. W teorii szansę na podium jeszcze są, ale mowa o ośmiu punktach straty do trzeciego miejsca. Ratunkiem wydaje się być doczłapanie się do czwartego miejsca i liczenie, że triumfatorem PP zostanie np. Raków…

Cracovia – Lech Poznań kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Cracovia wygra, kurs: 3,37
  • Lech wygra, kurs: 2,27
  • Remis, kurs: 3,20

Cracovia – Lech Poznań typy

Mimo ciągłych kłopotów Lecha, to jednak Kolejorz jest faworytem i powinien sięgnąć po komplet punktów w Krakowie.

Typ: Lech @ 2,27 Totolotek

Komentarze

komentarzy