Cristiano Ronaldo na EURO 2024

Cristiano Ronaldo to niepodważalna gwiazda reprezentacji Portugalii. Wygląda na to, że EURO 2024 będzie ostatnim wielkim turniejem dla popularnego CR7. Nie oznacza to jednak, że Portugalczycy nie będą mogli liczyć na jego bramki. Jest zupełnie odwrotnie.

Ostatni taniec Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo ma już 39 lat, ale wciąż nie rezygnuje z gry dla reprezentacji Portugalii, z którą uda się na kolejny wielki turniej. Nie może to jednak dziwić, bowiem CR7 nawet po transferze do Arabii Saudyjskiej jest w gazie i nie zapomniał jak się strzela. W lidze saudyjskiej Cristiano Ronaldo strzelił 33 gole w 32 meczach i został królem strzelców. W eliminacjach EURO 2024 Cristiano Ronaldo był ważną postacią swojej reprezentacji, zdobywając 10 bramek i przyczyniając się do tego, że Portugalczycy z kompletem zwycięstw w cuglach awansowali na turniej. Warto wspomnieć także, że ma już na koncie 206 występów i 128 goli w narodowych barwach, co, jak łatwo się domyśleć, jest rekordowym osiągnięciem.

  • Cristiano Ronaldo został królem strzelców ligi saudyjskiej, strzelając 33 gole
  • CR7 był najskuteczniejszym graczem reprezentacji Portugalii w eliminacjach EURO 2024 – strzelił 10 goli
  • Ronaldo w narodowych barwach zdobył już 128 bramek
  • Będzie to ostatni wielki turniej dla CR7, który w przyszłym roku skończy 40 lat
  • Portugalczycy nie są uważani za głównych faworytów EURO 2024, ale to jak daleko zajdą, może zależeć właśnie od dyspozycji Cristiano Ronaldo

Fot. PressFocus

Komentarze

komentarzy