Crotone – Fiorentina 🇮🇹 Typy, kursy (22.05.2021)

Meczem przeciwko Fiorentinie piłkarze Crotone pożegnają się z najwyższą klasą rozgrywkową. Czy zespół ze Stadio Ezio Scida obroni przedostatnią pozycję w tabeli?

Crotone – Fiorentina zapowiedź (sobota, 20:45)

Nie udało się zawodnikom Crotone podbić Serie A. Przed ostatnią kolejką włoskiej ekstraklasy, beniaminek rozgrywek może jedynie myśleć o utrzymaniu przedostatniej pozycji w tabeli, która oznacza oczywiście spadek. W dwóch poprzednich meczach piłkarze Crotone zdobyli cztery punkty, wygrywając najpierw z Veroną 2:1, a następnie remisując z Benevento 1:1.

Dość znacząco po ostatniej kolejce może zmienić się pozycja Fiorentina. Aktualnie zespół z Florencji zajmuje trzynaste miejsce w tabeli, tracąc do jedenastej Bologny zaledwie dwa punkty. Trzeba jednak zaznaczyć, iż szesnaste Cagliari traci dwa oczka do Fiorentiny. Pojedynek z Crotone może mieć zatem dość istotne znaczenie.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz gracze Crotone rywalizowali z Fiorentiną 23 stycznia. Mecz we Florencji zakończył się triumfem gospodarzy 2:1.

Crotone – Fiorentina kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Fiorentina. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.92. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.05. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.75.

Crotone – Fiorentina fakty meczowe

  • Piłkarze Crotone przegrali 4 z 5 ostatnich meczów u siebie
  • Fiorentina zdobyła sześć punktów w pięciu ostatnich wyjazdowych spotkaniach
  • W żadnym z pięciu ostatnich meczów u siebie gracze Crotone nie zachowali czystego konta

Crotone – Fiorentina typy

Fakt, iż Fiorentina może znacząco zmienić swoją pozycję na koniec sezonu sprawia, że zespół z Florencji powinien powalczyć w tym starciu o pełną pule. Nie wykluczamy także gola ze strony gospodarzy.

Crotone – Fiorentina | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 1.47 @ LV BET 

Crotone – Fiorentina | Typ: Fiorentina wygra i obie drużyny strzelą gola 2.4 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy