🇲🇪 Czarnogóra – Turcja 🇹🇷 Typy, kursy (16.11.2021)

Bardzo ważny mecz dla układu tabeli grupy G. Hitem będzie starcie Holandia-Norwegia, jednak w Podgoricy zobaczymy czy Turcja pozostanie na pierwszym lub drugim miejscu w tabeli. Zwycięstwo gwarantuje im właśnie pozostanie w tej strefie. Celem jednak będzie przeskoczenie Oranje, choć na to nie mają pełnego wpływu.

Czarnogóra – Turcja zapowiedź (wtorek, 20:45)

Goście mają niemal wszystko w swoich rękach. Niemal, gdyż do przeskoczenia Holendrów potrzebują wygranej Norwegii. Przy czym to też nie musi im wystarczyć. Dlaczego? Ano dlatego, że wtedy mieliby równą liczbę punktów ze Skandynawami, a różnica bramkowa pomiędzy tymi drużynami jest niewielka: +10 Turcja i +9 Norwegia. Krótko mówiąc każdy gol może mieć dzisiaj ogromne znaczenie. Podobnie zresztą w przypadku remisu czy porażki, bo to będzie kluczowe.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Czarnogóra jest czwarta i na tej pozycji zakończy eliminacje. Na ich koncie 12 punktów. Grali jednak bardzo nierówno. Ograli dwukrotnie Gibraltar, ale już na Łotwie raz się potknęli remisując. To jednak odrobili remisując także z Turcją czy Holandią, a więc znacznie mocniejszymi rywalami. Gdyby udało im się ustabilizować dyspozycje, być może mogliby dzisiaj walczyć o coś więcej niż tylko punkty do rankingu.

Czarnogóra – Turcja kursy bukmacherów

LV BET oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Czarnogóra wygra, kurs: 4,6
  • Turcja wygra, kurs: 1,9
  • Remis, kurs: 3,2

Czarnogóra – Turcja fakty meczowe

  • Spotkanie czwartej z drugą drużyną grupy G. Gospodarze zostaną na nim bez względu na wynik spotkania. Turcja, jeśli wygra przesunie się wyżej. Może to być druga lokata lub pierwsza – tutaj kluczem będzie wynik meczu Holandia-Norwegia
  • Turcja w tych eliminacjach wygrała trzy z czterech wyjazdów. Jedyna porażka to 1:6 z Holandią w Amsterdamie
  • W pierwszym meczu tych ekip górą było 2:2 w Stambule

Czarnogóra – Turcja typy

Goście mają o co grać, więc trzeba iść w ich stronę. Kurs zachęcający, piłkarsko są lepsi i powinni to udowodnić w Podgoricy.

Typ: Turcja @ 1,90 LV BET

Komentarze

komentarzy