Czesław Michniewicz pożegna się z funkcją selekcjonera reprezentacji U-21!

Mogliśmy się tego spodziewać. Po tym jak Czesław Michniewicz przyjął propozycję pracy w Legii Warszawa, selekcjoner reprezentacji U-21 pożegna się z kadrą młodzieżową. 50-latek po raz ostatni poprowadzi „Biało-Czerwonych” podczas meczu z Bułgarią.

Praca w reprezentacji oraz klubie rzadko wychodzi na dobre. Z reguły cierpią na tym obie strony. Czy w przypadku kadry U-21 oraz Legii Warszawa jest tak samo? Choć Czesław Michniewicz zbyt krótko dzielił obowiązki, to spoglądając na ostatni wynik reprezentacji oraz rezultaty Legii, można po części wyciągnąć taki wniosek. Kadra przegrała niedawno starcie z Serbią w ramach eliminacji do mistrzostw europy, natomiast Legia musiała uznać wyższość Cracovii w Superpucharze.

Czesław Michniewicz żegna się z kadrą

Tuż przed startem programu „Misja Futbol”, Tomasz Smokowski poinformował o ważnej zmianie w kadrze U-21. Czesław Michniewicz przestaje bowiem pełnić funkcję szkoleniowca reprezentacji. Po raz ostatni Michniewicz zasiądzie na ławce w trakcie starcia z Bułgarią, które zostanie rozegrane we wtorek.

Rolę trenera Legii ma przejąć Jacek Magiera. 43-latek do tej pory był selekcjonerem kadry U-19.