Czy Dominik Furman zostanie w Wiśle Płock? Klub czeka na odpowiedź

Z końcem czerwca wygasa kontrakt Dominika Furmana z Wisłą Płock. Choć klub nalega na przedłużenie umowy, wciąż nie ma porozumienia w tej sprawie.

Dominik Furman jest piłkarzem Wisły Płock od trzech lat. Obecny sezon jest w jego wykonaniu bardzo udany. Kapitan “Nafciarzy” wystąpił we wszystkich ligowych meczach od początku do końca, zdobył sześć bramek i zanotował tyle samo asyst. Jego dobrą formę zauważył Jerzy Brzęczek, który powołał go do reprezentacji.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Obecna umowa piłkarza Wisły Płock wygasa z końcem czerwca. Prezes Jacek Kruszewski powiedział w rozmowie dla “Przeglądu Sportowego”, że klub wyraża chęć przedłużenia umowy z piłkarzem. Dominik Furman ani jego agent Marcin Kubacki wciąż nie udzielili odpowiedzi.

Sytuacja jest taka sama jak miesiąc czy dwa temu. Musimy po prostu czekać na ich decyzje. Jednocześnie szukamy potencjalnego następcy. Nie wiemy też, czy Dominik będzie chciał dograć u nas sezon po 30 czerwca, bo na razie ani PZPN, ani UEFA nie przedstawiły oficjalnego stanowiska w sprawie tych wygasających umów – powiedział w rozmowie dla “PS” Jacek Kruszewski.

Sytuacja powinna się wyjaśnić w najbliższych tygodniach. Poszukiwanie następcy może okazać się jednak nie najłatwiejsze, gdyż Dominik Furman jest kluczowym piłkarzem Wisły.

Fot. YouTube

Komentarze

komentarzy