Promocja na mecz Dania – Polska. ForBET płaci 20 zł za każdą bramkę Polaków

W piątek nasza reprezentacja zagra na wyjeździe z Danią, a 3 punkty w tym meczu mogą przybliżyć Polaków do upragnionego celu – awansu na Mistrzostwa Świata w Rosji. Nasz serwis we współpracy z firmą ForBET przygotował ofertę dla wszystkich, którzy jeszcze nie posiadają konta u tego bukmachera. Za każdą bramkę Biało-czerwonych na wasze konto gracza powędruje 20 zł.


Zasady są proste
1. Załóż konto gracza z tego promocyjnego linku. Przy rejestracji wpisz kod ZZAPOLOWY
2. Wpłać depozyt
3. Obstaw dowolne zdarzenie na mecz Polska – Dania za minimalną stawkę 20 zł
4. Za każdą bramkę strzeloną przez Polskę otrzymasz 20 zł. Dla przykładu – jeśli Polacy zdobędą w tym spotkaniu 3 bramki, to na wasze konta powędruje 60 zł.


Jeśli spełnisz powyższe warunki, to po meczu wyślij zgłoszenie po bonus na adres e-mail: [email protected] z tytułem wiadomości – Gram z forBET. W treści proszę wpisać swój login oraz screen/zdjęcie kuponu. Bonus zostanie dopisany do 72h od wysłania maila.


Zakładając scenariusz, że Polska zdobędzie 3 bramki to przy wpłacie 100 zł masz szansę zgarnąć:
1. 100 zł bonusu powitalnego*
2. 50 zł EXTRA!*
3. 60 zł z promocji na bramki Polaków

*Bonus powitalny otrzymuje się po dokonaniu jednokrotnego obrotu depozytem z użyciem minimum dwóch różnych kuponów. Po spełnieniu wymagań opisanych w „Zasadach Promocji” należy w ciągu 14 dni wysłać email na adres: [email protected]

Wpłacając 100 zł grasz aż za 310 zł!


Promocja skierowana dla nowych klientów bukmachera forBET!Nie masz konta gracza? Rejestracja

Komentarze

komentarzy