Daro Lew zaczepił Kurta Zoume. Chce walczyć z Francuzem

darmowe piesc

Dariusz ,,Daro Lew” Kaźmierczuk niedawno wyzwał na pojedynek Zlatana Ibrahimovicia. Tym razem na celowniku freak fightera znalazł się piłkarz West Hamu United – Kurt Zouma.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

,,Daro Lew” robi porządki z piłkarzami

Dariusz ,,Daro Lew” Kaźmierczuk znany jest ze swojego zamiłowania do zwierząt. Niedawno, kiedy freak fighter dowiedział się, że Zlatan Ibrahimović wyruszył na polowanie do dżungli, gdzie zabił lwa i umieścił jego trofeum u siebie w domu, jak na prawdziwego ,,Lwa” przystało, Kaźmierczuk chciał zemścić się na Szwedzie. Zawodnik FAME MMA zaczepił na Twitterze 41-letniego emerytowanego napastnika, chcąc wymierzyć sprawiedliwość za cierpienie zwierzęcia. Były piłkarz Milanu nie odpowiedział jednak na zaczepki zawodnika amatorskich sportów walki. ,,Daro Lew” znany jest również ze swojej sympatii do klubu Premier League, a konkretnie do Nottingham Forest.

Ponad rok temu głośno było w mediach o nagannym zachowaniu Kurta Zoumy. Zawodnik West Hamu United na swoje media społecznościowe stawił wideo, na którym widać jak wraz ze znajomymi znęca się nad swoimi kotami. Brat francuskiego obrońcy, który nagrywał wspomniane wideo został zawieszony przez swój klub w prawach piłkarza do czasu trwania śledztwa. Zouma po skandalu tłumaczył, że jego koty nie cierpiały i była to dla nich kara, ponieważ były niegrzeczne, z czego zdają sobie sprawę. Kaźmierczuk niedawno dowiedział się o skandalicznym zachowaniu 28-latka. Postanowił wyrazić swoją złość w kierunku piłkarza na Twitterze oraz wyzwał go na pojedynek. Na razie zawodnik Młotów, podobnie jak Ibra nie odpowiedział na zaczepki freak fightera.

Oprócz Ibry i Zoumy, Kaźmierczuk miał już styczność z piłkarzem i to w oktagonie. Zawodnik FAME MMA stoczył pojedynek z byłym reprezentantem Polski – Piotrem Świerczewskim. Świerczewski wygrał pojedynek, ponieważ ,,Daro Lew” nie był w stanie wyjść do drugiej rundy w pojedynku, przez kontuzje nogi.

Komentarze

komentarzy