De Laurentiis w swoim stylu: Nie będę sprowadzać tak starych piłkarzy

Aurelio De Laurentiis [fot. corrieredellosport.it]
Nie jest żadną tajemnicą, że Napoli szuka wzmocnień w ofensywie. Wśród kandydatów pojawiły się takie nazwiska jak Benzema, Di Maria czy Cavani. O ewentualnych transferach tych zawodników w swoim stylu wypowiedział się prezydent Napoli – Aurelio De Laurentiis.

Szef włoskiego klubu słynie z kontrowersyjnych, czasem prześmiewczych wypowiedzi. Niegdyś De Laurentiis w ramach wywiadu wypowiedział się o niedoszłym transferze Koulibaly’ego do Chelsea. Włoch w bardzo zabawny sposób zobrazował swoją rozmowę z Antonio Conte.

Tym razem prezydent Napoli w dość ironiczny sposób zdementował wszystkie doniesienia w sprawie trzech zawodników: Karima Benzemy, Angela Di Marii oraz Edinsona Cavaniego. Włoch stwierdził, że nie potrzebuje „starców”.

Nie możemy wierzyć wszystkim gazetom, ponieważ wiele z nich kłamie. Di Maria i Benzema? To kompletna bzdura. Jestem bardzo zaskoczony, ponieważ dziennikarz „Corriere dello Sport” jest doświadczony i mam tylko dobre zdanie na jego temat. Czy Antonio Giordano jest jedynym człowiekiem, któremu mogę ufać i mogę mówić prawdę?

Funkcjonuje pełne porozumienie pomiędzy mną, a Carlo. Dlaczego miałbym z całym szacunkiem ściągać dwóch tak starych piłkarzy […]. Cavani? On zarabia ogromne pieniądze i nie sądzę żeby zmniejszył swoje wymagania. Jeśli Edinson zadzwoniłby do mnie i powiedział mi, że jest w stanie zmniejszyć wymagania, to możemy zacząć negocjacje.

Słowa Laurentiisa nie spodobały się jednemu z piłkarzy Realu. Karim Benzema szybko zareagował na wypowiedź Włocha, umieszczając zdjęcie na instastory odnoszące się do słów prezydenta Napoli.

Benzema skomentował całą sytuację bardzo krótko: Kolejny szalony człowiek na liście. Dziewiątka sprawia, że tracą równowagę.

Wygląda na to, że Napoli interesuje się zupełnie innymi piłkarzami. W mediach można przeczytać informacje, które sugerują, że do Neapolu trafiłby Michy Batshuayi. Belg nadal nie ma pewnej pozycji w Chelsea. Dodatkowo, Maurizio Sarri chce ściągnąć do Londynu Gonzalo Higuaina. Transfer Argentyńczyka spowodowałby, że z „The Blues” musiałby pożegnać się minimum jeden napastnik.

Zakład bez ryzyka w Fortunie. Możesz wejść i odebrać go właśnie w tym momencie

Komentarze

komentarzy