Debiutancka bramka Bartosza Białka w Bundeslidze! [WIDEO]

Bartosz Białek zdobył debiutanckiego gola w Bundeslidze. Polski napastnik pojawił się na murawie w 81. minucie spotkania. Choć 19-latek miał niewiele czasu, by wpisać się na listę strzelców, to Białek trafił do siatki, ustalając tym samym wynik meczu. Wolfsburg wygrał 5:3 z Werderem Bremą.

Jak na razie, Bartosz Białek nie dostał okazji na grę w pierwszym składzie Wolfsburga. Były gracz Zagłębia wchodzi na końcówki spotkań. Nie inaczej było w piątkowym starciu z Werderem. Białek dostał nieco więcej czasu niż w dwóch wcześniejszych występach w Bundeslidze, gdyż zameldował się na murawie na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Taka decyzja opłaciła się trenerowi Wolfsburga.

Debiutancki gol Białka

Polak trafił do siatki w 95. minucie, tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego. 19-latek ustalił tym samym wynik spotkania na 5:3 dla swojej ekipy.