Działacze namówili Denisa Zakarię na pozostanie w Borussii na przyszły sezon

Denis Zakaria
Denis Zakaria

Wiele wskazuje na to, że Denis Zakaria pozostanie w klubie na przyszły sezon. Jak informuje “Bild”, dyrektor sportowy i trener Borussii namówili piłkarza do dalszej gry w zespole.

Kluczowy piłkarz Borussii

Borussia Mönchengladbachpo zwycięstwie nad Eintrachtem wskoczyła na trzecie miejsce. Zakaria nie zagrał w tym spotkaniu z powodu kontuzji kolana. Trzeba jednak przyznać, że na postawę zespołu w tym sezonie ma między innymi dobra dyspozycja pomocnika.

Zakaria od początku sezonu wystąpił w 23 meczach w barwach “Źrebaków”. Podczas nich dwukrotnie trafił do siatki, a także zanotował tyle samo asyst.

Denis Zakaria w Manchesterze?

W ostatnich miesiącach dużo mówiło się o tym, że Zakaria jest obserwowany przez inne kluby. Wśród nich media wymieniały Bayern, Atletico Madryt, a także Manchester United. Na razie wiele wskazuje jednak na to, że piłkarz latem zostanie w Borussii.

Zostanie w zespole na przyszły sezon?

Jak informuje “Bild”, piłkarz rozmawiał już na temat swojej przyszłości z Maxem Eberlem i Marco Rose. Zarówno dyrektor sportowy jak i trener namawiali Zakarię na pozostanie w drużynie “Źrebaków” na kolejny sezon. Według doniesień, pomocnik przystał na ich warunki. Decyzja nie jest wiążąca, jednak najprawdopodobniej Szwajcar wciąż będzie reprezentować klub z Mönchengladbach.

Komentarze

komentarzy