Derbowy weekend – Freebet 50 PLN w Betcris!

Weekend upłynie nam pod hasłem derbowych spotkań. W Premier League Manchester United mierzy się z Manchesterem City. W PKO BP Ekstraklasie będziemy świadkami derbów Krakowa. Z kolei w Serie A odbędzie się starcie AC Milanu z Interem. Z tej okazji legalny polski bukmacher Betcris przygotował specjalną propozycję. 

Emocji nie powinno zabraknąć. Już w sobotę o godzinie 13:30 Manchester United powalczy na Old Trafford z Manchesterem City. „Czerwone Diabły” zmagają się z dużymi problemami, a ewentualne zwycięstwo w derbach wydaje się najlepszym lekarstwem. W niedziele zobaczymy derby Krakowa, a także starcie AC Milanu z Interem.

Freebet 50 PLN w Betcris

Z okazji derbowych spotkań specjalną promocję przygotował bukmacher Betcris. Aby wziąć udział w promocji należy wpłacić minimum 100 PLN i postawić kupon AKO za minimum 100 PLN składający się z minimum 3 zdarzeń. Co istotne, jedno z tych zdarzeń musi dotyczyć wskazanych derbów z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

Jeśli kupon okaże się przegrany otrzymasz freebet w wysokości 50 PLN, który można wykorzystać na kupon AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) złożony z minimum 3 zdarzeń i kursem minimalnym każdego zdarzenia 1.30.

Derbowe starcia, które biorą udział w promocji:

  • Manchester United – Manchester City
  • AC Milan – Inter Mediolan
  • Wisła Kraków – Cracovia Kraków

Więcej o promocji tutaj.

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem i kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera w postaci zakładu bez ryzyka i freebetu.