Diego Godin rozważa opuszczenie Interu. Kluby z Premier League obserwują sytuację defensora!

Nie do końca przebiega po myśli Diego Godina przygoda w Interze. Urugwajczyk trafił do Mediolanu latem ubiegłego roku, kończąc tym samym swój długi pobyt w Atletico. 34-latek do tej pory nie zdołał sobie wywalczyć niekwestionowanego miejsca w pierwszym składzie u Antonio Conte. W związku z tym, doświadczony defensor może rozważyć transfer do innej ekipy.

Pod względem liczby występów w sezonie 2019/2020, Diego Godin nie rozgrywa złej kampanii. Urugwajski obrońca zagrał w 17 meczach Serie A, przy czym trzykrotnie Godin wszedł na murawę z ławki rezerwowych.

Defensor nie ma jednak zagwarantowanego miejsca w pierwszym składzie. Dwójka Skriniar – de Vrij to pewniaki u Antonio Conte, natomiast coraz więcej szans od trenera otrzymuje 21-letni Alessandro Bastoni.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Diego zdaje sobie sprawę w jakiej jest sytuacji. W związku z tym, dziennikarz Nicolo Schira informuje, iż piłkarz może latem opuścić Inter. Wśród potencjalnych zainteresowanych znajduje się Tottenham. Jeszcze podczas pobytu w Manchesterze United, Jose Mourinho chciał ściągnąć Godina do drużyny. Transakcja spaliła jednak na panewce.

Innym zespołem obserwującym sytuację Urugwajczyka jest ekipa z Old Trafford, czyli „Czerwone Diabły”. Takimi doniesieniami dzieli się włoskie „Tuttosport”.

Komentarze

komentarzy