Dijon – Lyon. Typy, kursy (3.02.2021)

Wicelider Ligue 1 – Lyon w ramach 23. kolejki francuskiej ekstraklasy zagra na wyjeździe z Dijon. Faworytem tego starcia jest oczywiście ekipa gości. 

Dijon – Lyon zapowiedź (środa, 21:00)

Sytuacja Dijon w tabeli pozostawia wiele do życzenia. Zespół ze Stade Gaston Gerard zajmuje aktualnie dziewiętnaste, czyli przedostatnie miejsce w Ligue 1 ze stratą trzech punktów do bezpiecznej lokaty. Ostatni raz gracze Dijon zanotowali zwycięstwo w lidze 23 grudnia, wygrywając na wyjeździe z Nimes.

Jest to jedyny triumf Dijon w dziesięciu ostatnich potyczkach. Ta statystyka dobitnie pokazuje, jak trudno przychodzi drużynie zdobywanie trzech punktów w meczu. Prognozy na najbliższą potyczkę nie są najlepsze.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Rywalem ekipy broniącej się przed spadkiem będzie Lyon. Zespół Rudiego Garcii zwyciężył w dwóch ostatnich ligowych spotkaniach, pokonując m.in. St. Etienne aż 5:0. Na ten moment piłkarze Lyonu śmiało mogą myśleć o mistrzostwie. Zajmują bowiem drugie miejsce w tabeli ze stratą tylko dwóch punktów do Lille.

Dijon – Lyon kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Lyon. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.35. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 5.4. Triumf gospodarzy oceniono na kurs 8.75.

Dijon – Lyon typy

Lyon nie powinien mieć większych problemów ze zwycięstwem w tym spotkaniu. Typujemy zatem wygraną gości.

Dijon – Lyon | Typ: Lyon wygra różnicą minimum dwóch goli 1.85 @ LV BET

Dijon – Lyon | Typ: Lyon powyżej 2.5 bramki w meczu 2.12 @ LV BET