Dojdzie do wielkiej wymiany pomiędzy Interem i Juventusem?

Antonio Conte
Antonio Conte

Antonio Conte powoli wprowadza swoje porządki do Interu. Pierwszą decyzją Włocha może być sprzedaż Mauro Icardiego, który z pewnością nie będzie miał po drodze z kontrowersyjnym napastnikiem. Taką sytuację zechce wykorzystać Juventus.

„Stara Dama” biorąc pod uwagę wiekowość swoich ofensywnych piłkarzy, powinna rozglądać się powoli za nowym snajperem. Idealnym kandydatem jest nie kto inny jak właśnie Icardi. W drugą stronę miałby powędrować z kolei Paulo Dybala.

Zgodnie z informacjami Paulo Agrestiego, dziennikarza „Goal”, oba kluby miałyby dojść do porozumienia w sprawie zawarcia transakcji wymiennej pomiędzy dwoma Argentyńczykami.

Snajper Interu miał w planach trafić już do Turynu zeszłego lata, ale wówczas transfer Ronaldo zatrzymał tę operację. Dyrektor sportowy Juve, Fabio Paratici, nawiązał kontakt z żoną i agentką gracza Wandą Narą i już niebawem może dojść do całkowitego porozumienia w tej sprawie.

Pomimo doniesień o zainteresowaniu z Anglii i Hiszpanii – a zwłaszcza Realu Madryt – w przeszłości 26-latek odrzucał wszystkie oferty i deklarował chęć pozostania we Włoszech. Napastnik w swoim kontrakcie posiada klauzulę wykupu, ale będzie ona mogła zostać aktywowana jedynie przez kluby spoza Serie A.

Z kolei Dybala po transferze Cristiano Ronaldo kompletnie nie potrafił odnaleźć się w zespole mistrza Włoch. 25-latek zwykle nie występował na swojej docelowej pozycji, co odbiło się także na jego dyspozycji. Póki co decyzja odnośnie tego piłkarza nie została ostatecznie podjęta, ponieważ władze klubu czekają na to co do powiedzenia w tej sprawie będzie miał nowy szkoleniowiec zespołu.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy